Liparis Güzellik Salonu sizleri bekliyor

1
664

Merkezi Adana’da bulunan ve Türkiye’deki 64 şubesiyle güzellik sektörünün dev isimleri arasında yer alan Liparis Güzellik Salonu, kısa süre önce Gaziantep’e açtığı yeni şubesiyle bay ve bayanların bir numaralı tercihi haline dönüştü.
GAZİANTEP’TE İKİNCİ ŞUBE ÇOK YAKINDA AÇILIYOR
Uzman kadrosu ve son sistem cihazları ile müşterilerinden yoğun ilgi gören Liparis, Gaziantep’te ikinci şubesini açmaya hazırlanıyor.

YAZ AYLARINA ÖZEL KAMPANYALAR LİPARİS’TE
Yaklaşık 7 ay önce Alleben Mahallesi Kemal Köker Caddesi No:71/B de hizmet vermeye başlayan ve kısa sürede başarılı seansları ile adından sıkça bahsettiren Liparis Güzellik Salonu Gaziantepli vatandaşların gözdesi haline geldi. Her biri branşında uzman ekibi ile özellikle bayanların uğrak adresi haline dönüşen Liparis, yaz ayına özel kampanyaları ve yine ekonomik fiyatları ile de müşterilerinin yüzünü güldürüyor.
GERÇEK DİOT LAZERLER VE SON SİSTEM TEKNOLOJİ LİPARİS’TE
Liparis Güzellik Salonu işletme sahibi Sibel Bodur, Liparis’in güzellik anlayışına yeni bir soluk getirdiğini söyledi. Son sistem teknoloji cihazları ile konfordan ve hijyenden ödün vermeden müşterilerine hizmet verdiklerini kaydeden Bodur, sözlerini şöyle sürdürdü;
“Salonumuzda lazer uygulaması, cilt bakımı, buz lazer, diode lazer, yosun peeling, tırnak bakımı, ben temizleme, kiprik lifting ve bölgesel incelme gibi seans hizmetleri vermekteyiz. Türkiye’de 64 şubemizle kaliteyi çok uygun fiyata sunuyoruz. En önemli önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Liparis olarak gerçek Diot lazerler ile hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize en büyük garantimiz fiyat garantisi olup, yine ilk seanslarında kendilerine yüzde 80 garanti vermekteyiz” diye konuştu.

BÖLGESEL ZAYIFLAMADA ‘LİPARİS’
Lazer ve cilt bakımının yanısıra bölgesel zayıflamaya olan ilginin de bir hayli yüksek olduğunun altını çizen Sibel Bodur, “Müşterilerimizin salonumuza gelmesiyle birlikte vücut analizleri yapıyoruz. Buna göre yağ oranı ve kas oranı ortaya çıkıyor. Bunun dışında yine boy ve kilo ölçülerini hesaplıyoruz. Bu şekilde kişiye özel program hazırlıyoruz. Ona göre gerekli tetkikleri ele alıyor ve buna göre uygulamaya geçiyoruz. Bay ve bayan müşterilerimizin bölgesel zayıflamaya ilgileri son derece yüksek. Müşterilerimiz cildini ve vücudunu gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebilir” şeklinde konuştu.
İSTENMEYEN TÜYLERDEN ACISIZ BİR ŞEKİLDE KURTULUN
Liparis Güzellik Salonu olarak merkezlerinde kullanılan son teknoloji lazer epilasyon cihazları ile müşterilerinin acı hissetmeden seanslarını tamamladığını anlatan Bodur, “Cihazlarımız yüksek hızda ve kısa süren seanslara imkan tanıyor. Kullandığımız cihazlar ile acı hissetmeden kısa sürede sonuç alarak istenmeyen tüylerden kurtulabilmek mümkün. Bu yönde müşterilerimizden sürekli olarak olumlu mesajlar alıyoruz” dedi.
LİPARİS SİZLERİ BEKLİYOR
Son olarak cilt bakımı hakkında da bilgiler veren Sibel Bodur, cilt bakımının aksatılmaması gerektiğine vurgu yaparak, “Cildimiz en değerli giysimizdir. O nedenle cilt bakımında kullandığımız tüm ürünlerimizi dünya markaları arasından seçiyoruz. Hepsi profesyonel kullanıma uygun ürünlerdir. Tüm işlemlerimiz kadınlara ve erkeklere yapılabiliyor. Son zamanlarda en az kadınlar kadar erkeklerden de yoğun talepler alıyoruz. Erkeklerde cilt bakımlarına oldukça önem veriyorlar. Bu muhteşem seanslardan faydanlanmak isteyen müşterilerimiz bizlere (0505 333 10 27) numaralı iletişim hattından ulaşabilirler. Tüm Gazianteplileri Liparis’e bekliyoruz” diye konuştu.

1 Yorum

  1. Berivan hanım hem işlem olarak hem sohbet bakımından gayet iyi bir çalışanınız bundan sonra tüm seanslarıma Berivan hanım ile ilerlemeyi düşünüyorum tavsiye ediyor teşekkürlerimi Berivan hanıma sunarım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz