Lenfoma hastası Kaan Eymen Çakmak’ın Galatasaray forması hayali gerçek oldu

0
80

Medical Point Gaziantep Hastanesi Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Ekrem Ünal tarafından tedavi edilen burkitt lenfoma hastası 6 yaşındaki Kaan Eymen Çakmak, adım adım sağlığına kavuşuyor. Prof. Dr. Ünal, “Hastalarıma hedef odaklı yaklaşımlarla tedavi uyguluyorum ve Kaan Eymen’in sağlık durumundaki olumlu gelişmeler memnuniyet verici” dedi.

Prof. Dr. Ekrem Ünal, burkitt lenfoma hastası Kaan Eymen Çakmak’ın geçmiş tanılarının titizlikle incelendiğini, düzenli tedavi ve yakın takiple tedavisinin devam ettiğini belirterek, “Kaan Eymen ile tanı takibi için başlayan yolculuğumuz olumlu yönde devam ediyor. Hastalarımızın sadece fiziksel sağlıklarına değil, ruhsal sağlıklarına da önem veriyoruz” diye konuştu.
Çakmak’ın Galatarasaylı olduğunu aktaran Prof. Dr. Ünal, “Koyu bir Galatasaraylı olan Kaan Eymen’e hediye edilen forma ile mutlu olması, bizim için büyük bir motivasyon kaynağı oldu. Tedavi sürecinde hastalarımızın moralini yüksek tutmak, iyileşme sürecine olumlu etki sağlıyor. Kaan Eymen’in ve ailesinin yüzünde görülen mutluluk ve heyecan, tüm klinik personelini sevince boğdu” ifadelerini kullandı.
Kaan Eymen’in sağlık mücadelesi, ailesinin desteğiyle birlikte hastane personelinin özverili çalışmasıyla desteklendiğini kaydeden Prof. Dr. Ünal, şunları söyledi:
“Her aşamada hastanın yanında olan ve tedavi sürecindeki her ilerlemeyi sevinçle karşılayan ekip, Kaan Eymen’in sağlığına kavuşması için azimle çalışıyor. Bu süreçte, hastanın sağlık durumuyla ilgili aileye düzenli bilgilendirme yapılıyor ve her adımda onların endişeleri ve soruları dinleniyor.”
Medical Point Gaziantep Başhekimi Prof. Dr. Ekber Şahin ise tüm hastaların sağlığına kavuşması için mücadele ettiklerini vurgulayarak, “Bu mücadelede, sadece tıbbi tedavi değil, hastaların ve ailelerinin duygusal ve psikolojik ihtiyaçlarını da karşılamak önceliğimizdir. Medical Point Gaziantep Hastanesi, Kaan Eymen gibi her hastanın yaşamını iyileştirmek için kararlılıkla çalışmaya devam ediyor” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz