“Kudüs ve Aksa Tufanı’na” destek mitingine davet

0
66

Gaziantep Peygamber Sevdalıları Vakfı Başkanı Muhammed Ata Yaçin, 5 Kasım Pazar günü düzenlenecek “Kudüs ve Aksa Tufanı’na Destek Mitingi”ne tüm Gaziantep halkını davet etti.
Gaziantep Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından 5 Kasım Pazar günü saat 13.00’da yazıcık tur otobüsleri park alanında düzenlenecek olan miting ile ilgili bilgi veren Gaziantep Peygamber Sevdalıları Vakfı Başkanı Muhammed Ata Yaçin, “Kudüs ve Aksa Tufanı’na” destek mitingine gönlü ve kalbi Filistin’de atan tüm Müslümanları davet etti.
7 Ekim Cumartesi günü başlayan “Aksa Tufanı Operasyonu”nun ardından Gazze’ye yönelik başlayan işgalci siyonist saldırılar, vahşet boyutuna ulaştı.
Meskûn mahal, asker-sivil, yaşlı-genç, kadın-çocuk-bebek demeden büyük bir barbarlıkla Filistinlilere saldıran siyonist işgalcilere “dur” demek ve HAMAS tarafından başlatılan Aksa Tufanı Operasyonu’na destek maksadıyla bu pazar günü yazıcık tur otobüsleri park alanında “Kudüs ve Aksa Tufanı’na” destek adıyla miting düzenlenecek.
Etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan Yaçin, “Gazze büyük bir vahşet ve bir soykırım altındadır. Gazze’de bugün insanlık ölüyor. Çoluk çocuk, kadın demeden insanların canlarına kastediyor. Anneler kendi evlatlarını toprağın altına parçalanmış cesetlerle bırakıyor. Peygamber Sevdalıları Vakfı olarak zulme dur demek, yapılan haksızlıklara ve kötülüklere karşı çıkmak maksadıyla “Kudüs ve Aksa Tufanı” konu alınacağı büyük bir miting düzenleyeceğiz. Gönlü ve kalbi Filistin’de atan Müslümanlara buradan sesleniyoruz. Ey Müslümanlar! Bu zulme sessiz kalmamak maksadıyla gün meydanlara inme günüdür. Bu pazar saat 13.00’da yazıcık tur otobüsleri park alanında düzenleyeceğimiz ‘Kudüs ve Aksa Tufanı’ mitingine tüm Gaziantep halkı davetlidir.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz