Kraliçe Dilara’nın takvimi yoğun

0
50

2021 yılı Miss And Mr Fashion TV yarışmasında birinci olan podyumların kraliçesi Dilara Kırmıt, dur durak bilmiyor. Haziran ayında ülkemizi World Next, Top Model yarışmasında temsil edecek olan güzel model, firmalar tarafından çalışmak için kapışılıyor.

İşine profesyonel kurallar dahilinde yaklaşan ve disiplinli çalışmasıyla takdir toplayan Dilara Kırmıt, mesleğine gösterdiği önemin semeresini de görüyor. Fashion TV’ nin yeni tekstil markası f active’ in yüzü olan Dilara Kırmıt, ünlü moda kanalı fashiontv’ nin yeni tekstil markası ürünleri için özel bir çekim yaptı.
Çekimlerini fotoğraf sanatçısı Uğur Malkoç’ un yaptığı koleksiyon tüm dünyada satışa sunulacak. Kanalın Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat, tüm üretimi Türkiye’ den yapacaklarını ve fashion TV olarak tekstilde yeni projeler hazırladıklarını ve Dilara Kırmıt ile uzun süreli bir çalışma yapacaklarını ifade etti.

Oyunculuk sektörüne de adım atan Dilara Kırmıt M Yapım adına Murat Yontan ile 2 film anlaşması imzalarken yarışma sonrası çekimlere “Buhran” isimli sinema filmi ile başlayacaklarını vurguladı. Başarılı model Dilara Kırmıt, “Ben modellikten oyunculuğa geçenlerden değilim, Bursa’da yaşadığım dönemde tiyatro yaptım. Tiyatrodan sonra model oldum beni model oyuncu oluyor diye kimse düşünmesin oyunculuk performansımla sözleri boğazlarında tıkalı kalır” diyerek gelebilecek eleştirilere şimdiden bir cevap verdi.

Güzelliği ile podyum ve modellik dünyasından sonra sinema sektörünün de keşfettiği Dilara, işleri dolayısıyla şu ara yoğun bir iş takvimiyle yoluna devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz