Koronavirüs aşısı yaptıran Vali Gül’den vatandaşlara çağrı

0

Gaziantep Valisi Davut Gül, Kovid-19 aşısının ilk dozunu yaptırdı ve sırası gelen vatandaşların aşılarını yaptırmaları çağrısında bulundu.

Yeni tip Koronavirüs (Kovid-19)’a karşı tüm Türkiye’de olduğu gibi Gaziantep’te de ilk aşılamadan bu yana öncelikli gruplar başta olmak üzere aşı çalışmalarına hız kesilmeden devam ediliyor.
Bu kapsamda Gaziantep Valisi Davut Gül de Kovid-19 aşısının ilk dozunu yaptırdı. Aşı sonrasında açıklamada bulunan Vali Gül, Tüm Türkiye’de olduğu gibi Gaziantep’te de aşılama çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini söyledi.
VALİ GÜL, “SIRASI GELEN VATANDAŞLAR MUTLAKA AŞISINI YAPTIRSIN”
Vatandaşlara seslenerek, sırası gelenlerin aşılarını yaptırmaları çağrısında bulunan Vali Gül, “Bugün Cumartesi. Bizim de sıramız geldi. 25 Aralık Devlet Hastanesi’nde arkadaşlarımızın yardımıyla aşımızı olduk. Vatandaşlarımızdan istirhamımız sırası gelenlerin randevu alarak mutlaka aşılarını yaptırmaları. Bunu ihmal etmemeleri. Bu vesile ile bir kez daha gece gündüz çalışan sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Allah kolaylık versin” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here