Akkent Camisi inşaatında inceleme yaparken çöken iskelenin altında kalarak yaşama veda eden İnşaat Mühendisi Korkut Küçükcan için yarın Gaziantep İnşaat Mühendisleri Odasında tören düzenlenecek.
Ölümüyle Gaziantep’i yasa boğan genç inşaat mühendisi Korkut Küçükcan’ın cenazesi yarın İnşaat Mühendisleri Odasında meslektaşları tarafından düzenlenecek olan törenin ardından Gaziantep Bahaeddin Nakıpoğlu Camiine götürülecek. Küçükcan’ın naaşı öğlen namazını müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından Gaziantep Asri Mezarlıkta bulunan aile mezarlığına defnedilecek.
Meslektaşları için Gaziantep İnşaat Mühendisleri Odası’nda Pazar günü saat 09,30’da bir tören düzenleneceğini ifade eden Başkan Gökhan Çeliktürk, kentin çok önemli bir mühendisini, önemli bir değerini kaybettiğini ifade ederek, İnşaat Mühendisi Korkut Kücükcan’ın ismini yaşatmak için ellerinden geleni söyledi. Çeliktürk, “Acımız çok büyük. Gaziantep önemli bir değerini kaybetti. Mekanı cennet olsun, ailesi ve sevenlerine Allah’tan sabırlar diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here