Konserde sahneye tabut içinde çıktı

0
62

Şarkıcı Mehmet Çevik, Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda verdiği konserde sahneye, dansçıların taşıdığı tabut içinde çıktı. Çevik, “Sahneye çıktığımda sanki hayata gözlerimi yeniden açıyorum” dedi.

Mehmet Çevik, yaklaşık 4 bin hayranının izlediği Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda konserinde sahneye, dansçıların sıra dışı bir koreografiyle taşıdığı özel yapım tabutun içinde geldi.

Tabuttan çıkarak seyirciyi şaşırtan Çevik, konser öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada da “Böyle bir şovu tercih etmemin sebebi şu; ben sahnedeyken gerçekten yaşadığımı hissediyorum. Günlük hayatımda herkes gibi biriyim. Ama sahneye çıktığımda sanki hayata gözlerimi yeniden açıyorum. Tabutun içinde sahneye gelerek buna vurgu yapmak istedim” dedi.

Çevik, eşi ve çocuklarının da izlediği konserde yaklaşık iki saat sahnede kalarak yakında yeni sürprizleriyle sevenlerinin karşısına çıkacağını söyledi.

EŞİNİN SÜRPRİZİYLE GÖZ YAŞLARINA BOĞULDU
Tempo ve eğlencenin bir an olsun azalmadığı konserde Mehmet Çevik’ e en büyük sürprizi ise eşi Gizem Çevik yaptı. Çocuklarıyla çektiği video mesajı barkovizyondan yayınlatan Gizem Çevik, özellikle çocuklarının babaları için verdiği sevgi dolu mesajlarla eşini ağlattı.

Çevik’i gecede anne-babasının yanısıra yakın akrabaları da yalnız bırakmadı. Konserine kaldığı yerden devam eden Çevik, dansçıları eşliğinde sunduğu şovla Bursalıları bir an olsun yerlerine oturtmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz