Kıvılcım Kalay, Aşkın Komedisi’ni sahneleyecek

0
96

Bir dönem TV ekranlarının başarılı sunucusu olan, “Kendinden Kaçan Kadın” ve “Beş Kadın Tek Cehennem” adlı kitapların yazarı Kıvılcım Kalay, Aşkın Komedisi’ni tiyatro sahnesinde gösteri olarak sunmaya hazırlanıyor.

Senaryosunu hazırladığını dile getiren Kıvılcım Kalay; ilişkilere çok farklı bir perspektiften bakan yaşam koçu Derya Uğurlu’nun partneri olacağını belirterek, “Beraberliğimizi bir vücut olarak düşünürsek, ben kalp, o beyin. Çok zıt karakterde 2 kadının bir araya gelmesi bambaşka bir tat katıyor aşk komedisine, Her oyunda bir ünlü konuğumuz olacak. Onlara sorular sorarak oyunu devam edeceğiz” dedi.

AŞK OLUR DA CİNSELLİK OLMAZ MI?
Cinsellik konusunu çok sınırda, düzeyli bir şekilde işleyeceklerini ifade eden Kıvılcım Kalay, “Söylenmeyenleri yazdım, kadınların ve erkeklerin sırlarını ifşa ettim. Gösterinin sonunda izleyiciler, ‘neden?’ diye sordukları soruların cevabını bulup, içselleştirecekler, gülerken taşları oturtmuş olacaklar” diye konuştu.
Kalay, kişisel gelişim için aşk ve hayatla ilgili tüyolar verdiği yeni kitabının hazırlıklarının devam ettiğini de sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz