Kaptandan kaptana evlilik teklifi

0
64

Türkiye Şampiyonluk Kupasını kaldıran Gaziantep Polisgücü Spor Erkek Hokey Takımı Kaptanı Celal Aydın, uzun yıllardır kadın hokey takımının kaptanlığını sürdüren ve milli takım formasını başarıyla temsil eden Meryem Oymak’a kupa töreninde sürpriz bir şekilde evlenme teklif etti. Her iki takım sporcularının alkışları arasında evet yanıtı alan Celal Aydın’ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Amasya’da gerçekleştirilen Türkiye Hokey Federasyonu Salon Hokeyi Türkiye Şampiyonasında 20 maçta toplam 52 gol atarak gol kralı seçilen Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Erkek Hokey Takımı Kaptanı Celal Aydın kendisi gibi sporcu olan ve Gaziantep Polisgücü Spor Kadın Hokey Takımı Kaptanlığını başarıyla sündüren milli sporcu Meryem Oymak’a sürpriz bir evlilik teklifi yaptı. Şampiyonluk kupasını kazanan takımın kaptanı maç sonrası sahaya elinde bir gül buketi ve üzerinde “Benimle Evlenir misin?” yazan bir pankartla çıkarak Milli Sporcu Meryem Oymak’a evlilik teklifi yaptı.
Teklife “Evet” yanıtını veren Meryem Oymak takım arkadaşları alkışlarla kutlarken genç çifti ilk kutlayanlar arasında Gaziantep Polisgücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı.
Kulüp yöneticileri, “Her ikisi de takımlarının kaptanlık görevini başarıyla sürdürürken uluslararası şampiyonalarda da Türkiye Hokey Federasyonu Milli Takımında da başarıyla görev alıyorlar. Genç çifti evlilik yolunda attıkları ilk adımdan dolayı kutlar başarıların devamını dileriz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz