Gaziantep Kent Konseyi Kadın Meclisi, pandemi sürecinde de eğitim çalışmalarını sürdürüyor. Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) girişimi olan “Eşitliğe Değer” işbirliği ile gerçekleştirilecek Eşitlik İçin Harekete Geçiyorum’ eğitimleri ile 44 katılımcıya eğitim verilecek.

Önemli projelere imza atan Gaziantep Kent Konseyi Kadın Meclisi Fırsat Eşitliği Komisyonu tarafından “Eşitlik İçin Harekete Geçiyorum” projesi başlıyor. Proje ile Şubat ayında 6 farklı etkinlik düzenlenecek.
Gaziantep Kent Konseyi Kadın Meclisi Fırsat Eşitliği Komisyonu tarafından hazırlanan ‘Eşitlik İçin Harekete Geçiyorum’ projesi ilk eğitimini Pazartesi günü gerçekleştirecek. Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) girişimi ‘Eşitliğe Değer’ tarafından sunulacak olan Eşitlik İçin Harekete Geçiyorum’ eğitimleri ile toplam 44 katılımcıya eğitim verilecek. Eğitimlerin, 8 Şubat Pazartesi, 10 Şubat Çarşamba, 15 Şubat Pazartesi, 17 Şubat Çarşamba, 22 Şubat Pazartesi, 24 Şubat Çarşamba günleri internette zoom uygulaması üzerinden yapılacağı bildirildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here