Kaçış dizisinin çekimleri Gaziantep’te başlıyor

0
2802

Başrollerinde Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu’nun yer aldığı Kaçış dizisi için çekimler Gaziantep’te başlıyor. İki savaş muhabirini canlandıracak olan Helvacıoğlu ve Akyürek, farklı bir bakış açısıyla olayları gözler önüne serecek. Kaçış dizisine ilişkin olarak detayların yavaş yavaş belli olmasıyla, dizinin ne zaman başlayacağı da izleyiciler tarafından merak ediliyor.

Engin Akyürek ile İrem Helvacıoğlu’nun savaş muhabirini canlandıracağı “Kaçış” adlı dizinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak. Yabancı oyuncuların da rol alacağı dizinin çekimleri ise Gaziantep ve çevresinde gerçekleşecek. Yönetmen koltuğuna ise Yağız Alp Akaydın oturdu.

İki ünlü oyuncu da savaş muhabiri karakterleri ile bir ilke imzalarını atacak. Gaziantep’te çekimleri yapılacak olan dizide Mehmet ile Zeynep karakterlerinin hikayesini bulacaksınız.

Hikayesi de Engin Akyürek’e ait Kaçış dizisinin yapımını Same Film ile O3 Medya tarafından üstleniyor. Disney Plus için çekilecek Kaçış dizisi yeni yılda seyirci ile buluşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz