İşte Türkiye’nin konuştuğu Gaziantep’teki o düğün!

0
303

Gaziantep’te bir düğünde gelin ve damat henüz bilinmeyen nedenden dolayı kavga etti. Bu sırada kameralara yansıyan kayınvalidenin durumdan memnun görüntüsü ise videoya damga vurdu.
Gaziantep’teki ünlü bir düğün salonunda gerçekleştirilen düğün töreni, gecenin ilerleyen saatlerinde gelin ve damadın aralarında çıkan tartışma nedeniyle bir anda ilginç görüntülere sahne oldu.
BİRBİRLERİNE VURMAYA BAŞLADILAR
Gelin ve damat, konukların önünde kimseye aldırmadan birbirlerine vurmaya başladı. Bu sırada çevredekiler de araya girmek istediler ancak başarılı olamadılar. Kavganın şiddetinin arttığı anlarda gelin damadın yanından uzaklaşarak gitti.
KAYINVALİDENİN SURAT İFADESİ VİDEOYA DAMGA VURDU
Gelin ve damadın saç baş birbirine girdiği sırada kameraların çektiği kayınvalidenin surat ifadesi ise adeta videoya damga vurdu. Kadının, gelin ve damadın kavgasından mutlu olur gibi verdiği görüntü dikkatlerden kaçmadı.
SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU
Gaziantep’teki düğünde yaşanan gelin-damat kavgası ve bu sırada kayınvalidenin zılgıt çalarak sergilediği mutluluk pozlarının yer aldığı görüntüler, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz