İntihar edeceğim diye üst geçide çıktı, vinçle yanına gelen psikolog ikna etti

0

Gaziantep’te sık sık intihar şovu sergileyen ve bu kez de üst geçide çıkan 43 yaşındaki Mehmet K., itfaiyenin vinciyle yanına çıkan psikolog tarafından ikna edilerek aşağıya indirildi. Madde bağımlısı olduğu öne sürülen Mehmet K.’nın intihar şovu nedeniyle kent merkezindeki araç trafiği uzun süre aksadı.

Gaziantep’te akşam saatlerinde 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda bulunan Mehmet Altınbaş Üst Geçidi’nde meydana gelen olayda, üst geçidin korkuluklarına çıkan kişiyi görenlerin ihbarı üzerine olay yerine itfaiye, sağlık ve çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis bölgede güvenlik önlemi alırken, itfaiye erleri de havalı branda açtı.


PSİKOLOG İKNA ETMEK İÇİN UZUN SÜRE ÇABA SARF ETTİ
İntihar edeceğini söyleyen ve üstünü çıkaran Mehmet K.’yi polis ikna edemeyince, psikolog çağrıldı. Polis ekibi tarafından getirilen psikolog Mahmut Kayagan, Mehmet K.’yı ikna etmek için uzun süre çaba sarf etti. Psikolog Kayagan’ın itfaiye ekiplerince vinçle yanına çıkıp, konuştuğu Mehmet K., 2 saatin sonunda ikna oldu. Üst geçitten indirilen ve sık sık intihar şovları yaptığı belirtilen Mehmet K., ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here