‘İnci Taneleri’ne astrolog yorumu

0
99

“Donald Trump’ın astroloğu” olarak ünlenen Michaela Astro, yayına girdiği günden itibaren çok ses getiren “İnci Taneleri” dizisini astrolojik olarak yorumladı:

Michaela Astro, son dönem en çok gündem olan İnci Taneleri isimli dizi filmi Astrolojik olarak yorumlayarak, “Dizi filmin hazırlanışı yayın hayatına geçişi mutlaka bir astrologdan yardım alınarak yapılmış diye düşünüyorum, senaryo, oyuncular ve işleniş yanında en ince ayrıntılar ele alınmış görünüyor” dedi.

Ünlü Astrolog Michaela Astro, “Dizinin yayın tarihi astrolojik açıdan çok Uygun açılara sahip. Bu sebepten ötürü bu senaryo ve oyuncular kötü bile olsaydı bu iş zaten tutacaktır. Orada pavyon hayatı ve Yılmaz Erdoğan’ın edebi dili bizlere adeta ders verir niteliğinde. Ama en büyük kozu senaryo ve oyuncuların çok güçlü oluşu ekstra değer kattı, bazı gerçekler yadsınamaz. Bunlar yaşamımızın bir parçası herkes kolejlerde ve dadılarla büyümedi. Hepimiz bir yerlerden geldik, benim pavyondan da bakanlardan da danışanım var. Bu pavyon hayatında daha büyük gerçekler de var ama ancak ekrana bu kadarı verilebilir. Ben oyuncularımızı ve yapımı yürekten kutluyorum” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz