İhsan Kaya’nın kızının düğününe davetli yağmuru

0
83

Büyük Birlik Partisi BBP MKYK üyesi ve eski il başkanı Gaziantepli sevilen siyasetçi İhsan Kaya’nın kızı Hilal’ın Aksaray’da yapılan düğün törenine çok sayıda davetli katıldı.

Aksaray’da gerçekleştirilen düğün ve nikah töreninde İhsan Kaya’nın Elektrik-Elektronik Mühendisi olan kızı Hilal Kaya ve Koçak ailesinin oğlu Elektrik-Elektronik Mühendis Kürşad Koçak’ın düğün törenine siyaset, bürokrasi ve iş dünyasından ünlü simalar hazır bulundu.
Siyasi hayatına merhum Muhsin Yazıcıoğlu ile MHP ve BBP’de yol arkadaşlığı yaparak başlayan ve Gaziantep’te yaklaşık 40 yıldan bu yana çizgisini değiştirmeyerek siyasi arenanın dürüst siyasetçisi olarak tanınan, uzun bir süre Büyük Birlik Partisi Gaziantep il Başkanlığı ve bir dönemde genel merkez MKYK üyeliği yapan İhsan Kaya 3. kızı Elif’in mürvetini görmenin mutluluğunu yaşadı.
Aksaray’ın tanınmış ailelerinden Aydın – Gül Koçak çifti ve Gaziantep Siyasetinin sevilen yüzü İhsan-Elif Kaya çiftinin çocuklarının düğün ve nikah törenine dünürler davetlileri kapıda karşıladı.

Elektrik-Elektronik Mühendisleri Hilal Kaya ve Kürşat Koçak’ın kır düğününe BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, BBP eski milletvekili İsmet Gür, Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı ve SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu, BBP Gaziantep İl başkanı Metin Demirçubuk ve il yöneticileri, Alperen Ocakları Gaziantep İl başkanı Mesut Özdemir, Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Abdulkadir Gözegir, Aksaray CHP İl Başkanı Ali Abbas Ertürk ve parti yöneticileri, Gaziantep OSB Müdürü Ayhan Ermiş, Aksaray Saratlı Belediye Başkanı Zeki Türker, Aksaray Ticaret Borsası Meclis Başkanı Nurettin Yapılcan, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Fatih Tekin, TEMA Vakfı Aksaray İl Temsilcisi Prof. Dr. Halis Bilgil, Aksaray Çölyak Derneği Başkanı Seda Özer ile Kaya ve Kürşat ailelerinin yakınları ve dostları katıldı.

Genç çiftin nikah şahitliğini yapan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, nikah cüzdanını Hilal’e vererek, ömür boyu mutluluklar diledi.
gaziantepsoz.com olarak genç çifte mutluluklar diliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz