HÜDA PAR’lı Erat, kapı kapı dolaşarak destek istiyor

0
85

31 Mart yerel seçimleri için merkez ilçeler başta olmak üzere 9 ilçe, mahalle ve beldeleri ziyaret eden HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nakşi Erat, gece gündüz demeden mesaisinin büyük bölümünde halkla buluşuyor.

Yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nakşi Erat, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde halka HÜDA PAR’ın projelerini anlatıyor.
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) tarafından organize edilen programlarla Gaziantep’in merkez ilçelerinde ve ilçelerde Gaziantep İl Başkanlığı, ilçe başkanlıkları, kadın kolları, gençlik kolları ve teşkilat yöneticileri vatandaşlarla bir araya gelerek yerel seçim için destek istiyor.
Yerel seçim çalışmaları kapsamında HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nakşi Erat, mahalle muhtarları, mahalle halkı ve muhtar adayları ile bir araya gelip Gaziantep’in sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini, hazırladıkları projelerle 31 Mart’tan itibaren halkın hizmetinde olacaklarını ve Gaziantep halkını kalkındıracaklarını söyledi.
Mahalle halkına ve ziyaret ettikleri muhtarlara HÜDA PAR’ın projelerini anlatarak yerel seçim için destek isteyen HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erat, Gazianteplilere gösterdikleri ilgi için teşekkür etti.
Halkın samimi ilgisi ve teveccühü ile karşılaştığını söyleyen Erat, HÜDA PAR’ın projelerinin halkta yankı uyandırdığını ve Gaziantep halkının “Bu Sefer HÜDA PAR” diyeceğini dile getirdi.
HÜDA PAR’ın bir dava partisi olduğunu vurgulayan Erat, “Dürüst Belediyecilik Gerçek Hizmet” hedefiyle yola çıktıklarını ve Gaziantep halkını HÜDA PAR belediyeciliği ile tanıştıracaklarını söyledi.
Gündüzleri muhtarlar, meslek odaları, basın ve esnaf ziyaretlerinde bulunan HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erat, akşamları ise ev ve aile ziyaretleri ile seçim çalışmalarına devam ediyor.
Gaziantep halkı HÜDA PAR’ı sadece seçim dönemlerinde değil her zaman yanlarında bulduklarını belirterek, seçimlerin hayırlara vesile olmasını diledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz