HÜDA PAR’dan MÜSİAD’a ziyaret

0
114

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Fatih Muhaddis Fedaioğlu’nu ziyaret etti.
Tüm teşkilatlarıyla depremlerin ilk anından itibaren sahaya çıkan ve uzman ekipleriyle halkın yanında olan HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, deprem bölgelerindeki çalışmalarının yanı sıra parti çalışmalarını da sürdürüyor.
Bu kapsamda deprem öncesinde olduğu gibi Göçer, teşkilatlarıyla birlikte STK, medya, sendika, kamu kurum ve kuruluşları ile esnaf ziyaretlerini sürdürüyor, vatandaşlarla bir araya geliyor.
Göçer, İl Başkan Yardımcılarından oluşan heyetle Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’ni (MÜSİAD) ziyaret etti.
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Göçer ve beraberindeki heyeti, MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Fatih Muhaddis Fedaioğlu ve yönetimi karşıladı.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Göçer, Fedaioğlu’ndan MÜSİAD’ın çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve aralarında Gaziantep’in de olduğu 11 ilde büyük yıkımlar ile acılara neden olan depremler başta olmak üzere ekonomi gelişmeler ve yaklaşan seçimler konuşuldu.
HÜDA PAR olarak yaptıkları çalışmaları anlatan Göçer, HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı olarak tüm teşkilatları ile Kahramanmaraş merkezli depremlerin hemen ardından deprem bölgelerine intikal ettiklerini ve yaraları sarmaya başladıklarını ifade etti.
Depremlerin büyük yıkıma neden olduğu İslahiye ve Nurdağı başta olmak üzere deprem bölgelerinde afetzedelerin yaralarını sarmak için çalışmalara devam ettiklerini ve yaralar sarılıncaya kadar da afet bölgelerinde olacaklarını belirten Göçer, yardım kuruluşları aracılığıyla sadece Kahramanmaraş’ta 25 bin afetzedeye sıcak aş hizmeti verdiklerini söyledi.
Depremlerin ilk gününden beri afetzedelerin yanında yer aldıklarını ifade eden Göçer, depremler nedeniyle binlerce kişinin vefat ettiği, yaralandığı ve büyük yıkımların oluştuğu bölgelerde çalışmalarını sürdürdüklerini, yardımcıları ve il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte afetzedeleri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiklerini ve vatandaşların acılarını paylaştıklarını aktardı.
Depremlerde hayatını kaybedenlerin, yaralananların ve evleri yıkılanların ailelerini kaldıkları çadır ve yerleştikleri yakınlarının evlerinde ziyaret ettiklerini belirten Göçer, Nurdağı ve İslahiye ilçesinin kırsal (köy) mahallelerindeki afetzedelerle bir araya gelerek sorun sıkıntılarını dinlediklerini ve kamuoyuyla paylaştıklarını ifade etti.
Halka hizmet etmek için çabaladıklarını ve bundan dolayı da sürekli sahada olduklarını belirten Göçer, sadece seçim dönemlerinde çalışan bir siyasi parti olmadıklarına dikkat çekerek, yılın 12 ayının ve 365 gününde halkla ile iç içe olan bir siyasi parti olduklarını vurguladı.
Gündeme dair konular hakkında da fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette, yaklaşan seçimler ile ekonomi gelişmelerde konuşuldu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Fatih Muhaddis Fedaioğlu Göçer’e ve heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz