HÜDA PAR Milletvekili Demir’den önemli ziyaretler

0
69

HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir, kentte çeşitli ziyaretlerde ve temaslarda bulundu.
Seçim döneminde olduğu gibi seçimden sonra da esnaf ziyaretleri başta olmak üzere vatandaşlarla bir araya gelen, STK, oda ve hemşeri dernekleri ile kamu kurumlarına yönelik ziyaretlerine ara vermeden devam eden HÜDA PAR Gaziantep Milletvekili Demir, ziyaretlerde ve mahalle buluşmalarında halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Milletvekili Demir, ziyaret ve temaslarının yanı sıra HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer ile birlikte geçtiğimiz hafta sonu Adana İl Başkanlığına yönelik düzenlenen bıçaklı saldırıda namaz kılarken şehid edilen Adana İl Sekreteri Sacit Pişgin ve yaralanan Adana İl Başkanı Salih Demir için İl Başkanlığı binasına yapılan taziye ve geçmiş olsun ziyaretlerini de kabul etti.
Ziyaretlerine Rize Valiliği görevinden Gaziantep’e atanan Vali Kemal Çeber’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başlayan Demir, daha sonra sırasıyla STK, oda ve hemşeri dernekleri ile kamu kurumlarına yönelik ziyaretlerde bulundu.
Gaziantep Valiliğine atanan Çeber’e yeni görev yerinde başarı dileklerinde bulunan Demir, Çeber’e sıcak karşılama ve samimi sohbetinden dolayı teşekkür etti.
Kentteki ziyaretleri kapsamında Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nu da ziyaret eden Milletvekili Demir’e Tahmazoğlu, belediyenin yaptığı ve yapacağı hizmetleri anlatarak bilgilendirmede bulundu.
Önemli hizmetlere ve projelere imza atan Tahmazoğlu’nu tebrik eden Demir, nazik misafirperverliği için Tahmazoğlu’na teşekkür etti.
Milletvekili Demir, kamu kurumları ziyaretleri kapsamında ise Gaziantep İl Sağlık Müdürü Ümit Mutlu Tiryaki’yi ziyaret etti. Ziyarette Gaziantep Şehir Hastanesi başta olmak üzere kentin sağlık sorunları ile sağlık alanındaki mevcut çalışmalar ve yeni projeler konuşuldu.
25 Aralık Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mehmet Emin Türk’ü de ziyaret eden Demir, Türk’ten hastaların ve hastanenin durumunun yanı sıra çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.
Gaziantep Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nü de ziyaret eden Demir, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cengiz Şimşek ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.
Sanayicilerin sorunları, sıkıntıları, talepleri ve üretimin öneminin konuşulduğu ziyarette son ekonomi gelişmelerde ele alındı. Şimşek ile istişare eden Demir, Şimşek’e üretime verdikleri destek ve katkı ile sağladıkları istihdamdan dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
HÜDA PAR olarak üretimi desteklediklerini ve her zaman için sanayicilerin yanında olduklarını belirten Demir, sanayicilerin sorun ve sıkıntılarının giderilmesi, taleplerinin de karşılanması için TBMM’de çabalayacaklarını ifade etti.
Milletvekili Demir,STK ziyaretleri kapsamında Ensar Vakfı ve ÖNDER İmam Hatipler Derneği Gaziantep Şubelerini ziyaret ederek eğitimcilerle bir araya gelen, eğitimcilerin sorun, talep ve önerilerini dinleyerek istişare etti.
Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette, Türkiye ve Gaziantep’teki eğitimin durumu ve yapılması gereken hizmetler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.
Ziyarette ayrıca Türkiye ve Gaziantep gündemine dair gelişmeler hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu.
Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği’ni de ziyaret ederek müteahhitlerle bir araya gelen Demir, müteahhitlerin sorun, talep ve önerilerini dinleyerek istişare etti.
Milletvekili Demir, medya ziyaretleri kapsamında İl Başkanı Faruk Göçer ile birlikte Referans Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yaşar Yavuz ile Kanal 5 Onursal Başkanı Hayri Ünal ve Bölge Koordinatörü Halil Gülüş’ü ziyaret ederek güncel konular hakkında istişarede bulundu.
Oldukça sıcak ve samimi geçen ziyaretlerde Türkiye ve Gaziantep gündemi ile 14 Mayıs’ta gerçekleşen 28’inci dönem Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları, yaklaşan yerel seçimler, uyuşturucu kullanımının artması, ahlaki yozlaşma ve ekonomi sorunlar ile halkın sıkıntıları konuşuldu.
Altunkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya’ya da nezaket ziyaretinde bulunan Demir, Altunkaya ile son ekonomi gelişmeleri konuşarak istişare etti.
İslahiye ilçesindeki depremzedeleri de ziyaret eden Demir, HÜDA PAR’ın her zaman depremzedelerin yanında olduğunu söyledi.
Seçim öncesinde olduğu gibi seçimden sonra da depremzedeleri yalnız bırakmayan Demir, konteyner kentlerde kalan depremzedeleri ziyaret ederek sorun, sıkıntı ve taleplerini dinledi.
Ziyarette çocuklarla ve yaşlılarla yakından ilgilenen Demir’e depremzede vatandaşlar yoğun ilgi ve teveccüh gösterdi.
Şehitkamil ilçesinin Karacaören Mahallesinde inşaat işçileri ile akşam yemeğinde bir araya gelerek işçilerin sorun, talep ve önerilerini dinledi.
Ayrıca esnafla da görüşen Demir, esnafın sorun ve taleplerini de dinledi.
Meclis gündeminin yoğunluğunun azalmasının ardından kentte çeşitli ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten Demir, her bir vatandaşa ulaşmaya çalıştıklarını söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz