HÜDA PAR Milletvekili Demir: Depremzede vatandaşlarımızın her zaman yanındayız

0
75

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerin yıl dönümü dolaysıyla HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı tarafından Nurdağı ilçesinde depremzedeleri anma ve mevlit programı düzenlendi.

6 Şubat depremlerinde evlerinin yıkılması sonucu hayatlarını kaybeden vatandaşlar için Nurdağı’nın kırsal Kartal Mahallesinde düzenlenen anma ve mevlit programına katılan HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir, depremzede vatandaşlarla bir araya geldi.
Yaşanan depremlerin ilk günlerinden itibaren depremzede vatandaşların yanında bulunan Milletvekili Demir, depremin yıl dönümünde de depremzedeleri yalnız bırakmadı.

Mahalle meydanında düzenlenen anma ve mevlit programında Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okundu, depremlerde vefat eden vatandaşlar için dualar edildi.
Programa katılan vatandaşlara hitap eden Milletvekili Demir, HÜDA PAR olarak hiçbir zaman depremzede vatandaşları yalnız bırakmadıklarını ve her zaman depremzede vatandaşlarla bir arada olduklarını söyledi.
Depremlerin ilk gününden bu yana depremzedeler ile bir araya geldiklerini belirten Demir, depremlerde vefat eden vatandaşlara Allah’tan rahmet ve yakınlarına da sabır diledi.
Depremlerdeki can kayıplarından dolayı duyduğu üzüntüyü dile getiren Milletvekilli Demir, “Bu acıyı bütün Türkiye yaşadı, dünyanın her tarafından insanlar depremlerde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımız için üzüldü. Allah-u Teala bu tür acıları bir daha yaşatmasın. Hepimizin başı sağ olsun. Depremlerin üzerinden bir yıl geçmesine rağmen acılarımızı unutmadık. Memleket olarak hep birlikte büyük bir dayanışma ve yardımlaşma içerisine girerek acılı günlerimizi atlattık. Türkiye’nin ve dünyanın her tarafından insanlar yardımımıza koştular. Rabbim bir daha bu acılı günleri bizlere yaşatmasın.” ifadelerini kulandı.

Programa, HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir, HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, HÜDA PAR Nurdağı Belediye Başkan Adayı Sait Cihangir, HÜDA PAR Nurdağı İlçe Başkanı Osman Duran, Kartal Mahalle Muhtarı İlyas Boz ve vatandaşlar katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz