HÜDA PAR Milletvekili Demir, Cizreliler Derneği’ni ziyaret etti

0
62

HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir, Gaziantep Cizreliler Derneği’ne ziyarette bulundu. HÜDA PAR’ın siyaseti sahadan yaptığını vurgulayan Milletvekili Demir, HÜDA PAR olarak her zaman sahada olmaya devam edeceklerini söyledi.
Seçim öncesinde olduğu gibi seçimden sonra da kentteki ziyaretlerini yoğun şekilde sürdüren HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Demir, ziyaretleri kapsamında Gaziantep Cizreliler Derneği’ni ziyaret etti.
HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Demir’i Gaziantep Cizreliler Derneği Başkanı Nimet Tarandır, Derneğin Onursal Başkanı Cemal Kadooğlu karşıladı.
Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, kentteki siyasi ve sosyal konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Milletvekili Demir’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Tarandır, geçtiğimiz hafta namaz Adana İl Başkanlığına yönelik gerçekleştirilen bıçaklı saldırıda mescitte namaz kılarken şehid edilen Adana İl Sekreteri Sacit Pişgin için Demir’e taziye dileklerini iletti ve olayda yaralanan Adana İl Başkanı Salih Demir için ise acil şifalar diledi.
Dernek üyelerine yönelik kısa bir konuşma yapan Milletvekili Demir, HÜDA PAR olarak seçimden önce olduğu gibi seçimden sonra da halk ile iç içe olduklarını söyledi.
HÜDA PAR’ın siyaseti sahadan yaptığını vurgulayan Milletvekili Demir, HÜDA PAR olarak her zaman sahada olmaya devam edeceklerini ifade etti.
Yaşanılan tüm sorunların kardeşçe barış içerisinde çözülebileceğini dile getiren Demir, “Sizin rahatsız olduğunuz, mustarip olduğunuz ve hepimizin mustarip olduğu, inancımıza, değerlerimize, aile yaşantımıza, kültürümüze, insanlığımıza, dilimize, kimliğimize tekabül eden, hepimizin rahatsız olduğu ne kadar sorunumuz varsa; kardeşçe barış içerisinde birlikte çözmeye çalışacağız.” ifadelerini kullandı.
Demir yaptığı konuşmanın ardından dernek üyelerini sorularını cevaplandırdı.
Milletvekili Demir, ayrıca dernek yönetimi ve üyelerine kendilerine gösterdikleri sıcak ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.
Ziyaret, karşılıklı iyi niyet ve temenni dilekleri ile sona erdi. Gaziantep Cizreliler Derneği Başkanı Nimet Tarandır ve Gaziantep Cizreliler Derneği Onursal Başkanı Cemal Kadooğlu HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir ile HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer’e tablo hediye etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz