HÜDA PAR İl Başkanı Göçer’den Kadir Gecesi mesajı

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, Kadir Gecesi ile ilgili mesaj yayımladı. Göçer, “Bin aydan hayırlı Kadir Gecesine ulaşmış olmanın sevinci içerisindeyiz. İbadet, dua ve yakarışlarımızla halimizi Allah (c.c) arz edeceğiz” dedi.
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, Kadir Gecesi mesajında, şu ifadelere yer verdi:
“Şüphesiz, biz onu (Kur’an’ı) Kadir gecesinde indirdik. Kadir gecesinin ne olduğunu sen ne bileceksin! Kadir gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Melekler ve Ruh (Cebrail) o gecede, Rablerinin izniyle her türlü iş için iner de iner. O gece, tan yerinin ağarmasına kadar bir esenliktir.”
Bin aydan hayırlı Kadir Gecesine ulaşmış olmanın sevinci içerisindeyiz. İbadet, dua ve yakarışlarımızla halimizi Allah ( c.c) arz edeceğiz.
Kur`an-ı Kerim’in indirildiği ve bin aydan daha hayırlı olan bu geceyi idrak ederek İslam coğrafyasının sulh ve selamete ermesi, hak ve adalet temelinde huzur içinde yaşaması için Rabbimize dua ve yakarışta bulunacağız. İslam âlemi olarak büyük acılar, ızdıraplar ve çetin badirelerden geçtiğimiz bu günlerde idrak edeceğimiz Kadir Gecesi’nin, ümmet coğrafyasının huzura kavuşmasına kapı aralayarak, yeryüzünün tüm mazlum ve mustazafları için kurtuluşa ve bütün insanlık için hayırlara vesile olmasını, rahmeti sonsuz Rabbimizden niyaz ediyorum. Kadir gecesinin, tüm insanlığa hayır getirmesini temenni ederim”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz