HÜDA PAR Gaziantep’te belediye başkan adaylarını tanıtacak

0
62

31 Mart’ta düzenlenecek yerel seçim çalışmalarını hızlandıran HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan adaylarını açıklamaya ve tanıtmaya hazırlanıyor.
31 Mart 2024’te yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerine kendi logo ve adaylarıyla katılacak olan HÜDA PAR, Gaziantep’te de Büyükşehir Belediyesi ve 9 ilçesinde aday gösterecek.
Gaziantep’te Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere merkez Şehitkamil, Şahinbey ve Oğuzeli ilçelerinin yanı sıra Yavuzeli, Araban, Nizip, Karkamış, Nurdağı ile İslahiye ilçelerinde belediye adaylarını gösterecek olan HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı, adaylarını Kurtuluş Savaşı’nda verdiği mücadele dolayısıyla 8 Şubat 1921 yılında TBMM tarafından Antep’e “Gazi” unvanının verilmesinin 103’üncü yıl dönümünde tanıtacak.
“Dürüst Belediyecilik Gerçek Hizmet” sloganıyla 31 Mart Yerel seçim hazırlıklarına devam eden HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı, 8 Şubat Perşembe günü Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezinde (ŞKM) aday tanıtım programı düzenleyecek.
HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu’nun katılımıyla 8 Şubat Perşembe günü düzenleyeceği programla adaylarını tanıtacak olan HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı, programa tüm halkı davet etti.
Meclis üyelerinin de tanıtılacağı programda, ayrıca Adıyaman, Kahramanmaraş ve Kilis’in de il ve ilçe belediye başkan adayları ile Şanlıurfa’nın ilçe belediye başkan adaylarını açıklayacak.
Tüm teşkilatlarıyla 31 Martta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlere hazır olduklarını belirten HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, aday tanıtım programına tüm Gazianteplileri davet etti.
“Hür kadrolarımızı değerli halkımızla tanıştıracağız”
HÜDA PAR belediyeciliğini Gaziantep ile tanıştıracaklarını belirten Göçer, “Şehrimiz Gaziantep’imizin kalkınması, değerli halkımızın hak ettiği eşit hizmeti alması ve ‘Dürüst Belediyecilik Gerçek Hizmet’ ile tanışması için Hür kadrolarımızı değerli halkımızla buluşturup tanıştıracağız.” dedi.
“Huzurlu ve güvenli şehirler bizimle olur”
Aday tanıtım programının HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu’nun katılımıyla yapılacağını bildiren Göçer, “Programımız 8 Şubat Perşembe günü Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezinde (ŞKM) yapılacak. Programda Büyükşehir ve ilçe belediyeler ile meclis üyesi adaylarımızı tanıtacağız. Değerli hemşehrilerimizi programımıza davet ediyoruz. Bizler Gaziantep’imize ve değerli hemşehrilerimize hizmet etmek için hazırız. Güzel Gaziantep’imizin 9 ilçe ve Büyükşehir ile meclis üyesi adaylarımızın tümü bu şehre hizmet etmek için hazır. Adaylarımızın hepsi dürüst, çalışkan, samimi, her koşulda, her şartta milletin, memleketin menfaatini düşünen kadrolardan oluşmakta. Biz hizmet etmeye geliyoruz. Biz Gaziantep’in ve değerli hemşehrilerimizin hak ettiği yerde olması için geliyoruz. Biz ‘Önce İnsan Öncelik Adalet’ anlayışını sağlamak için geliyoruz. Biz Gaziantep’imizi el ele vererek hep birlikte ortak akılla yönetmek için geliyoruz. Huzurlu ve güvenli şehirler bizimle olur.” diye konuştu.
“Sevdamız Gaziantep ve Gaziantepli hemşehrilerimizdir”
Gaziantep’in kalkınması ve gelişmesi için çalışacaklarını belirten Göçer, “Belediyecilik HÜDA PAR’ın işidir. Belediyecilik halkın içinde olmak, sorunlarını çözmek için gayret etmektir. Biz vatandaşa değer veren, sorunlarına samimiyetle çözüm arayan, gayretli, çalışkan dürüst belediyecilik anlayışını hâkim kılmak için geliyoruz. Çünkü sevdamız Gaziantep ve Gaziantepli hemşehrilerimizdir. Bizim derdimiz de, sevdamız da Gaziantep’tir.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz