HÜDA PAR Gaziantep Milletvekili Demir’den Vali Çeber’e ziyaret

0
503

HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir, Gaziantep Valisi Kemal Çeber’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Demir ile HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, Şahinbey İlçe Başkanı Mustafa Kaya ve Şehitkamil İlçe Başkanı Ekrem Kaplan’dan oluşan heyet, Gaziantep Valisi Çeber’i ziyaret etti.

HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Demir ile beraberindeki heyeti Vali Çeber karşıladı.
Gaziantep Valiliğine atanan Çeber’e yeni görev yerinde başarı dileklerinde bulunan Demir, Çeber’e sıcak karşılama ve samimi sohbetinden dolayı teşekkür etti.
Gaziantep’in sorunlarının ve halkın taleplerinin ele alındığı ziyarette, sağlık, eğitim, trafik, ekonomi ve uyuşturucu kullanımının artması konuları öne çıktı.
Valilik makamında gerçekleşen ziyarette konuşan Vali Çeber, Demir heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
22 Temmuz Cumartesi günü HÜDA PAR Adana İl Başkanlığına düzenlenen bıçaklı saldırıda şehit olan İl Sekreteri Sacit Pişgin’in şehadetinden dolayı Demir’e taziyelerini ve geçmiş olsun dileklerini iletti.
Ziyarette konuşan Demir, Vali Çeber’e parti programı ve Gaziantep ile ilgili proje ve önerilerini anlattı.
Yapılan ziyarette Demir, gündemdeki önemli konulara vurgu yaparak, yerel seçimler ile toplumsal ahlaki çöküntü gibi konulara değinerek siyasi rekabette üsluba dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.
Vali Çeber, Demir ve HÜDA PAR heyetinin ziyaretinden dolayı memnun olduğunu, göreve atandığı günden itibaren Gaziantepli olduğunu ve kentin sorunlarının çözümü noktasında duyarlı olacağını söyledi.
Ziyaret, karşılıklı iyi niyet ve başarı temennileri ile sona erdi. Milletvekili Demir, İl Başkanı Göçer, Vali Çeber’e bakır İşlemeli fincan hediye etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz