HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Göçer, GİK Üyesi seçildi

0
57

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, HÜDA PAR 5. Olağan Büyük Kongresinde, Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi görevine getirildi.
HÜDA PAR’ın “Adil Sistem Hakça Paylaşım” sloganıyla Ankara’da düzenlediği 5’inci Olağan Büyük Kongresi’nde mevcut Genel Başkan Zekeriya Yapıcıoğlu geçerli oyların tamamını alarak yeniden Genel Başkanlığa seçildi.
Dün Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan Kuzey Ankara Kongre ve Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılımla yapılan HÜDA PAR’ın 5’inci Olağan Büyük Kongresinde Genel İdare Kurullarının da isimleri açıklandı.
2019 yılının temmuz ayında HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı olarak yaklaşık 5 yıldır görev yapan Mehmet Nakşi Erat’tan görevi devir alan İl Başkanı Faruk Göçer, 2020 yılında HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı tarafından yapılan 3’üncü Olağan İl Kongresi’nde ve 2022 yılındaki HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı’nın 4’üncü Olağan Kongresi’nde de ikinci kez üst üste güven tazeleyerek tekrar il başkanı seçilmişti.
Yaklaşık 6 yıldır HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı görevini başarılı bir şekilde sürdüren Göçer, dün gerçekleştirilen HÜDA PAR 5. Olağan Büyük Kongresinde, Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi seçilmesi teşkilatta sevince neden oldu.
Yıllardır başarılı bir şekilde sürdürdüğü İl Başkanlığı görevini Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi olarak taçlandıran Göçer, parti teşkilatları ve üyeleri tarafından yoğun tebrik telefonları ve mesajları aldı.
Hem HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı hem de Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi görevini birlikte yürütecek olan Göçer, “Öncelikle beni GİK üyesi yaparak görev veren Genel Başkanımız Sayın Zekeriya Yapıcıoğlu’na ve tüm delegelerimize teşekkür ederim. Biz halkımıza ve partimize hizmet etmek için buradayız. Bugüne kadarda verilen bütün görevleri alnımızın akıyla yerine getirdik ve getirmeye de devam edeceğiz. Hizmete ve çalışmaya devam etmek zorundayız. Türkiye’nin ve Gaziantep’in geleceği ile dertlenen, bu uğurda tarifsiz bir gayretle zamana ve mekâna mührünü basan güçlü ve kararlı teşkilatlarımızla yolumuza devam ediyoruz. 5. Olağan Büyük Kongremizin şehrimiz, ülkemiz, milletimiz ve geleceğimiz için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ‘çalmadık kapı, sıkmadık el, kazanılmadık gönül bırakmayacağız’ sloganıyla durmadan, bıkmadan, usanmadan, yorulmadan, azimle, gayretle ve halkımızın ve teşkilatlarımızın destekleriyle Türkiye ve Gaziantep için gece-gündüz demeksizin tüm teşkilatlarımızla cesur ve kararlı bir şekilde durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz