HÜDA PAR depremzedeleri yalnız bırakmıyor

0
84

HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir, Nurdağı ilçesinde depremzede esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.
Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından yakınları vefat eden, yaralanan, ev ve işyerleri yıkılan vatandaşlara yönelik destek ziyaretlerine devam eden HÜDA PAR, depremzedeleri yalnız bırakmıyor.
Depremin ilk gününden itibaren teşkilatlarını sahada konumlandıran ve tüm imkânları seferber eden HÜDA PAR, kaldıkları konteyner kentlerde depremzede vatandaşları yalnız bırakmayıp ziyaret ediyor, sorunları yerinde görüp çözüm üretiyor.
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, HÜDA PAR Nurdağı İlçe Başkanı Osman Duran ve beraberindeki heyetle birlikte Nurdağı ilçesindeki depremzedeleri ziyaret eden HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Demir, ziyarette depremzede vatandaşların sorun, sıkıntı ve taleplerini dinledi.
Depremin en çok etkilediği ilçelerden biri olan Nurdağı ilçesinde depremzedeleri ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinleyen Demir, depremlerden etkilenen esnaf için geçici olarak depreme dayanıklı çelik konstrüksiyondan yapılan İpekyolu Çarşısındaki esnaf ile bir araya geldi.
Depremzede esnaf ve vatandaşları ziyaret etmeye devam eden Milletvekili Demir, depremzede esnaf ve vatandaşların yönelttiği tüm soruları yanıtlayarak, depremzede vatandaşların sorunlarının ivedi bir şekilde giderilmesi, istek ve taleplerinin de karşılık bulması adına çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.
İpekyolu Çarşısındaki esnaf ile bir araya gelen Milletvekili Demir, esnaf ile uzun uzun sohbet ederek hayırlı işler diledi.
Esnaf ve alış veriş yapan vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Demir, esnaf ziyareti sırasında çarşıda karşılaştığı vatandaşların da elini sıkarak selamlaştı.
Esnaf ve vatandaşların sorunlarını ve isteklerini dinlemeyi ihmal etmeyen Milletvekili Demir, acılı ailelere kaybettikleri yakınları için tekrardan başsağlığı diledi.
Acılı ailelere geçmiş olsun dileklerini de ileten Milletvekili Demir, depremzede vatandaşlarla sohbet ederek istek ve taleplerini dinledi.
Vatandaşların hal ve hatırlarını, bir ihtiyaçları olup olmadığını soran Milletvekili Demir, her zaman depremzede vatandaşların yanında olacaklarını ifade etti.
Depremzede esnaf ve vatandaşların rahat edebilmeleri, sorun ve sıkıntılarının giderilmesi, taleplerinin karşılanması için gayret gösterdiklerini söyleyen Milletvekili Demir, HÜDA PAR olarak her zaman depremzede vatandaşların yanında olduklarını ve bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceklerini ifade etti.
Vatandaşlar da Milletvekili Demir’e ve HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer ile HÜDA PAR Nurdağı İlçe Başkanı Osman Duran’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz