Hollywood Türk Filmleri Festivali’nin (HTFF) ikincisinin kapanış galası Hollywood’daki Linwood Dunn Salonunda gerçekleştirildi. Geceye, fıstık yeşili ve cesur dekolteli kıyafetiyle Melisa Şenolsun damga vurdu.

Geceye katılan ünlü oyuncu Melisa Şenolsun, öyle iddialı ve öyle cesur bir seçim yaptı ki, görenler bakmaya doyamadı. Şenolsun’un dekoltesi sosyal medyada gündem oldu.

Hollywood Türk Filmleri Festivali’ne katılan oyuncu, güzelliği ile birçok ünlüyü geride bıraktı. Gecenin en çok konuşulan isimlerinden olan Melisa Şenolsun, derin bacak ve yanlardan açık kıyafetiyle adeta şov yaptı.

Cesur kıyafet seçimi nedeniyle gecenin en çok konuşulan ismi olan Melisa Şenolsun, Hollywood’un tüm dünya sinemasının kalbi olduğunu ifade ederek, destek olmak için katıldığı festivalin uzun yıllar sürmesini diledi.

Şenolsun, yaklaşan projeleri hakkında da “BKM ile çektiğimiz Güzelliğin Portresi filmimiz var vizyona hazırlanan. Bir de Netflix’te çekmiş olduğumuz bir dizimiz var Atiye. Onların çıkmasını bekliyorum, çok da az kaldı, o yüzden heyecanlıyım, dört gözle bekliyorum” dedi.

Instagram hesabından geceye ve giydiği cesur elbiseye ait paylaşımlarda bulunan Şenolsun’un fotoğrafları kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Ancak bazı hayranları elbiseyi çok fazla iddialı buldu. Hatta bu kıyafet ile geceye katıldığı için de bazı kişilerde sosyal medyada ciddi eleştirilerde bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here