Hokeyin Sultanları ve Kaplanları Süper Lig’de destan yazdı

0
52

Türkiye Hokey Federasyonu 2023-2024 Sezonu Erkekler ve Kadınlar Salon Süper Lig 2. Etap karşılaşmalarını lider tamamlayan Gaziantep Polisgücü Spor Erkek Hokey Takımı ve Kadın Hokey takımlarını kutlayan Başkan Mehmet Kaplan “Erkek ve Kadın takımımız 2023-2024 Sezonu Salon Süper Lig 2. Etabını da lider tamamlamıştır. Her iki takımımız da 7-8 Ocak 2024 tarihleri arasında Türkiye Şampiyonluğu için play off da mücadele edecektir. Takımlarımızı ve emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü kadın ve erkek hokey takımları sahalarda yine destan yazarak Türkiye Hokey Federasyonu 2023-2024 Sezonu Erkekler ve Kadınlar Salon Süper Liginde ilk etapta olduğu gibi ikinci etabı da lider tamamladı. Takımların elde ettiği başarıların tesadüf olmadığını ifade eden Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan “Türkiye Hokey Federasyonu 2023-2024 Sezonu Salon Süper Ligi oynanan maçlarla tamamlandı. Kulübümüz bünyesinde faaliyet gösteren kadın ve erkek hokey takımlarımız ilk etapta olduğu gibi ikinci etapta da ligi lider tamamlayarak play offa lider olarak yükseldiler. 7-8 Ocak 2024 tarihleri arasında Amasya’da gerçekleştirilecek olan play off mücadelesinde takımlarımız bir kez daha Türkiye Şampiyonluk kupasını Gaziantep’e kazandırmak için büyük bir mücadele vereceklerdir. Şampiyonluk kupasını bir kez daha Gazi şehrimize kazandıracağımıza inanıyorum. Süper Ligin lider tamamlanmasında büyük emekleri geçen başta sporcularımız ve teknik heyetimiz olmak üzere, yönetim kurulumuza, sponsorlarımıza bizlere inanan ve destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Amasya Emniyet Müdürü Kurt, hokeyin kaplanlarını yalnız bırakmadı
Amasya’da mücadele eden Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Erkek Hokey Takımını ziyaret eden Amasya İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt Baş Antrenör Yusuf Kasım’dan ve teknik heyetten süper lig hakkında bilgiler araka ligi lider tamamlayan takım oyuncularını kutladı. Kurt sporculardan 7-8 Ocak 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan play off’ta Türkiye şampiyonluk sözü aldı. Amasya’da 7-8 Ocak 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan kadın ve erkek süper ligi play off maçlarının ardından ligin en güçlü takımları olan Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü kadın ve erkek takımlarının ligi şampiyon tamamlaması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz