Hakem hataları yüzünden 10 puan kaybettik

0

Kasımpaşa ile 2-2 berabere kalan Gaziantep FK’nın yardımcı antrenörü Rui Mota, üst sıralardan kopmamak adına 7 final maçlarının olduğunu söyledi ve “Hakem hataları yüzünden 10 puan kaybettik” dedi.

Gaziantep FK Yardımcı Antrenörü Rui Mota, Gaziantep Kalyon Stadı’nda oynanan maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, karşılaşmaya iyi başlayamadıklarına dikkat çekti.
Mota, maça iyi başlayamadıklarını, ikinci yarıda toparlanarak oyuna hakim olduklarını belirtti. Hakem hatalarından puanlar kaybettiklerini vurgulayan Mota, şöyle konuştu: “İlk yarıya istediğimiz gibi başlayamadık. Daha iyi olmamız gerekirdi. Buraya puan almaya gelmiş bir rakibe karşı oynadık. Daha iyi, daha agresif, daha konsantre ve daha çabuk olmamız gerekiyordu. Bunları yapamadığımız için kalemizde iki gol gördük. Sonrasında toparlandık ve ikinci yarıya daha iyi başladık. İkinci yarıdaki oyunu maçın tamamına yaymamız gerekiyor. Önümüzde 7 tane final maçı var. Bunlara iyi hazırlanmamız lazım. İkinci yarı oyun kontrolü tamamen bizdeydi. Kontradan ikinci golü yedik, golden önce de faul vardı ama biz bahane aramıyoruz. Dicko’ya faul yapıldı ve o da görülmedi. Biz bu şekilde hatalar yüzünden 10 puan kaybettik. Maç 2-2 olduktan sonra da önemli pozisyonlarımız vardı. Bunları değerlendirip maçı kazanabilirdik.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here