GSO Meclis Başkanı Adil Konukoğlu’ndan Hisarcıklıoğlu’na destek

0
57

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin “Muhalefet partileri, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na Cumhurbaşkanlığı adaylığı teklifi götürdü” iddiası, bizzat Hisarcıklıoğlu tarafından yalanlandı. Ancak, bu iddianın ardından Hisarcıklıoğlu ismi kamuoyunda tartışılmaya başlandı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun Cumhurbaşkanı olacağı iddiası siyasi kulisleri hareketlendirirken, Hisarcıklıoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, “Şahsıma Cumhurbaşkanlığı adaylığı teklifi yapıldığı iddiası kesinlikle yalandır. Siyasetin alanıyla kendi görev alanımı birbirine karıştırmamaya hep özen gösterdim. Günlük siyasi tartışmaların içinde hiçbir zaman yer almadım, almayacağım” dedi.
Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Hisarcıklıoğlu’na destek vererek, “Kendi görev alanıyla siyaseti birbirine karıştırmadan gecesini gündüzüne katarak, her koşulda büyük bir özveri ve fedakarlıkla Türk iş dünyasına liderlik eden TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nu yıpratmaya yönelik eylemler anlamsız ve yersizdir” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz