Türkiye’nin en büyük ambalaj üreticisi olan Naksan Plastik, dünyanın en büyük örtüaltı (seracılık) tarım sektörü fuarı Growtech 19. Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı’na damgasını vurdu.

Türkiye ekonomisine değer katan ve ambalaj sanayinin liderliğini üstlenen Naksan Plastik, 130’dan fazla ülkeden 90 binin üzerinde kişinin ziyaret ettiği Growtech 19. Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarına katılarak sektöre ışık tutan yeniliklerini gözler önüne serdi.

Naksan Plastik’in daima yüksek kaliteyi hedeflediğini belirten Naksan Holding Genel Koordinatörü Mahmut Birlik, “Sektördeki gelişmeleri araştırarak tüm yenilikleri müşterilerimize sunan bir markayız. Geniş ürün yelpazemizdeki ürünlerimizi buluşturuyoruz. Fuarda sektörün öncü ve vazgeçilmez firması olduğumuzu bir kez daha kanıtlamış olduk.”

5 kıtaya ihracat yapıyoruz

Fuara 130’dan fazla ülkeden 90 binin kişini katıldığına dikkat çeken Birlik, 5 kıtada 50’nin üzerinde ülkeye ihracat yapan bir firma olarak geniş bir kitleye hitap eden Growtech Fuarı’na katılmak bizim için önemli. Bu tür fuarlar ihracatın arttırılması açısından büyük önem taşımaktadır. Growtech Fuarı sadece ambalaj sektörü için değil, özellikle ambalaj malzemesi kullanan bir çok imalat sektörü için de çok önemlidir. Bu tür uluslararası organizasyonlar bir çok sektörün gelişmesi ve kalkınmasında lokomotif görevi görmektedir” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here