Gönül Dağı’nın Melahat’i de Gaziantepli

TRT 1’in beğenilen dizisi Gönül Dağı dizisinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Sevilen dizideki Melahat adlı karakteri dikkat çekti. Dilek Denizdelen’in hayat verdiği Melahat karakteri ilgi gördü. İşte Dilek Denizdelen’e dair bilgiler…

Gönül Dağı dizisinin oyuncuları arasında Dilek Denizdelen yer alıyor. Dilek Denizdelen dizide Melahat’a canlandırıyor. Peki ama TRT 1’nin yeni dizisi Gönül Dağı’nda Melahat’ı kim oynuyor?
Gönül Dağı Melahat kimdir?
Gönül Dağı dizisinde Dilek Denizdelen’in hayat vereceği Melahat, Selami’nin ablasıdır. Melahat’ın kişiliğinin nasıl olduğu dizinin yeni bölümüyle birlikte netlik kazanacak.

Dilek Denizdelen kimdir?
Dilek Denizdelen 21 Ocak 1973 tarihinde Gaziantep’te hayata merhaba demiştir. Oyunculuk kariyerine Adana Gösteri Sanatları Merkezi’nde başlayan 49 yaşındaki oyuncu kameralar karşısına ise ilk olarak 2014 yapımı olan O Hayat Benim dizisiyle çıkmıştır. Dizideki başarısıyla aynı senen Roman Havası dizisinde de boy gösteren tecrübeli oyuncu kariyeri boyunca Muhteşem Yüzyıl Kösem, Güneşin Kızları, Mucize, Vezir Parmağı, Mucize 2 Aşk gibi önemli yapımlarda da bulunmuştur. Dilek Denizdelen asıl dikkat çekici performansını Sen Anlat Karadeniz dizisiyle yapmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz