General Solar iş dünyasını iftarda buluşturdu

0
56

Enerji sektörünün köklü firması General Solar, sanayici ve iş dünyasından isimleri iftar yemeğinde bir araya getirdi. İş dünyasından yoğun bir katılımın olduğu gecede General Solar’ın proje ve işbirliği yaptığı sanayi kuruluşlarının temsilcileri birlikte iftar açtı ve gündeme dair sohbet etme imkanı buldu.

General Solar Yönetim Kurulu Başkanı Ali Demirdaş, yoğun bir katılımla gerçekleşen organizasyonda, tüm konukları kapıda karşıladı ve tek tek ilgilendi. Ali Demirdaş, yaptığı konuşmada ise rahmet ve bereket ayı olan Ramazan’ın toplumsal dayanışma, birlik ve beraberlik ayı olduğunu vurguladı.
Gaziantep’in yanı sıra Türkiye’nin bir çok bölgesinde enerji yatırım projelerine imza atan General Solar’ın büyük bir aile olduğunu belirten Ali Demirdaş, “Gaziantep’te temellerini attığımız General Solar markası Türkiye’nin dört bir tarafında başarılı işler yapan önemli bir Gaziantep markasına dönüştü. Bunu Gaziantep’teki iş ortaklarımızdan aldığımız güçle başardık. Bu gurur hepimizin. General Solar’ın hizmet anlayışında, iş biter dostluk bitmez. Bunun en güzel örneği de bu salondaki dostlarımızla yıllar geçse de hep bir arada olmamız aynı samimiyet ile iftarımızı birlikte açmamızdır. Katılım sağlayan ve mazeretinden dolayı katılamayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Bir arada olmaktan büyük onur ve mutluluk duyduğunu ifade etmek istiyorum” dedi. Demirdaş, bu tür organizasyonları daha sık yapmak istediklerini de belirtti.

FADILOĞLU İCRAATLARINI ANLATI
Geceye katılanlar arasında Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun yanı sıra Başkan Yardımcısı Murat Özgüler, Gaziantep Ticaret Odası Meclis Başkanı Hilmi Teymur, Başkan Vekili Ali Bayram Sarıca da vardı.
Rıdvan Fadıloğlu, iftar yemeği sonrası yaptığı konuşmada, görev süresince yaptığı çalışmaları anlattı ve önümüzdeki dönem yapmayı planladığı hizmetler hakkında bilgi verdi. Sanayicilerden gelen soruları da cevaplandıran Fadıloğlu bu önemli buluşmaya ev sahipliği yaptığı için General Solar Yönetim Kurulu Başkanı Ali Demirdaş’a teşekkür etti.

General Solar CEO’su Ercan Dinçer, Genel Müdür Nazif Kılıç, Direktör Mehmet Unsu da organizasyon boyunca davetlilerle yakından ilgilendi ve sanayicilerle sık sık sohbetler gerçekleştirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz