Gelin adaylarına güzel haber

0
69

Gaziantep’te, Şahinbey Belediyesi’ne bağlı Mimar Sinan Gençlik Merkezi’nde kuaförlük eğitimi alan kursiyerler, kuaföre gitmek için maddi imkânı olmayan gelin adaylarının saçlarını yaparak yeni çiftlerin mutluluklarına ortak oluyor.

Mimar Sinan Gençlik Merkezi kuaförlük kursunda eğitim alan kursiyerler, Mimar Sinan Mahallesi’ndeki gelin adaylarının saçlarını ve makyajlarını ücretsiz yaparak en mutlu günlerinde yeni çiftlere destek oluyor. Daha öncede birçok gencin mutluluğuna ortak olan kursiyerler son olarak Betul Çıldır’ın saçlarını ve makyajını yaparak yeni çift destek oldu.

BAŞKANIMIZIN ÇALIŞMALARINDAN MEMNUNUZ
Düğün sevincini Şahinbey Belediyesi kursiyerleri ile paylaşan Betül Çıldır, Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na verilen hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “Başkanımızdan Allah razı olsun. Her yerde bizlere her zaman destek oluyor. Bu zamanda evlenmek çok masraflı saç yaptırmakta ciddi bir masraf, Mimar Sinan Sosyal Tesisi’nde saçlarımı ücretsiz yaptırdım ve çok da güzel oldum. Mahallemizin kızları evlenecekleri zaman burada saçlarını yaptırıyorlar. Hocalarımız ve bizlerin her zaman yanında olan Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz