Geleceğin futbolcuları Şahinbey’de boy gösterdi

0
69

Gaziantep’te, Şahinbey Belediyesi geleceğin futbol yıldızlarının karşılaştığı ve kıyasıya mücadele verdiği “U12 Futbol Turnuvası düzenledi. Kazanan takıma kupa ve madalyalarını Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu verdi.
Şahinbey Belediyesi’nin Akkent Spor Köyü’nde düzenlediği 23 takımdan 240 sporcu katıldığı U12 Futbol turnuvası finali oynandı. Düzenlenen turnuvanın final müsabakasını Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu da izledi. Başkan Tahmazoğlu final maçı sonrasında oyuncuları tebrik ederek dereceye giren takımlara madalyalarını ve kupalarını takdim etti.
HEPSİ BENİM İÇİN ÇOK BAŞARILI
Düzenlenen U12 turnuvasında yetenekli çocuklar olduğunu ifade eden Başkan Mehmet Tahmazoğlu, “23 takımımızın katıldığı U12 Futbol turnuvasında çok güzel maçlar izledik. Turnuvaya katılan tüm çocuklarımızı ayrı ayrı tebrik ediyorum. Hepsi benim için çok başarılı. Buraya çıkıp oynamak bu cesareti göstermek ve emek vermek çok önemli. Hepsinin kıran kırana mücadele ettiğini gördüm. Tüm çocuklarımızın kendine has yeteneği var. Bu yeteneklerin geleceğe hazırlanmaları için U12 Futbol turnuvası düzenledik. Başarılı bir turnuva oldu emeği geçen hocalarımıza ve takımlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz