Gaziantep’te yeni yılın ilk bebeği dünyaya gözlerini açtı

0
84

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yakın zamanda hizmete açılan Gaziantep Şehir Hastanesi’nde yılın ilk doğan ve Mustafa adı verilen bebeğini ziyaret etti.
Başkan Mehmet Tahmazoğlu, yeni yılın ilk dakikalarında dünyaya gelen Mustafa isimli erkek bebeği Şehir Hastanesi’nde ziyaret edip bebeğin anne ve babasını tebrik etti. Şahinbey Belediyesi’nin yürüttüğü Hoşgeldin Bebek projesi kapsamında, yen yılın ilk dakikalarında dünyaya gelen Mustafa Yıldız ve ailesini ziyaret eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu minik bebeğe “Hoş Geldin” diyerek, çeşitli hediyeler ve yarım altın hediye etti.

ANNE BABAYI TEBRİK EDİYORUM
2024 yılının barış ve huzur getirmesi temennisinde bulunan Başkan Mehmet Tahmazoğlu, minik Mustafa’ya ömür boyu mutluluklar dileyerek, “Şahinbey Belediyesi olarak her yıl ilk doğan bebeğimizi ziyaret ediyoruz. ’Hoş Geldin Bebek’ projemiz kapsamında yeni yılın ilk bebeği olan Mustafa bebeğimizi ziyaret ettik. Çocuğumuza da yeni yılla birlikte uzun ömürler diliyorum. İnşallah 2024 yılı ülkemiz ve vatandaşlarımız için güzel bir yıl olur. 2023 yılı felaketlerle dolu bir yıl olarak geçti. 2024 yılının herkesi mutlu edecek bir yıl olmasını temenni ediyorum. Yeni yılın ilk bebeğini ziyaret edip hediyemizi verdik. Mustafa bebeğin hayırlı bir evlat olmasını diliyorum” dedi.
BAŞKAN TAHMAZOĞLU’NA TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Ziyaret için Başkan Tahmazoğlu’na, teşekkür eden anne Fatma Yıldız ise “Yeni yılın ilk hediyesi minik oğlumuz oldu. Başkanımızın ziyareti de bizim ikinci hediyemiz oldu. Bu mutlu günümüzde bizimle birlikte olduğu için Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz