Gaziantep’te öfkeli koca dehşet saçtı

0
134

Gaziantep’te, 38 yaşındaki Ümit Dur, şiddet uygulayınca kendisinden ayrılmak isteyen dini nikahla birlikte yaşadığı Suriye uyruklu Hamide Şeyh Müslim’in ailesiyle kaldığı evi bastı. Ümit Dur’un pompalı tüfekle vurduğu 29 yaşındaki Hamide Şeyh Müslim ve annesi 65 yaşındaki Zehra Faraç yaralandı, engelli kardeşi 23 yaşındaki Cemil Şeyh Müslim ise öldü.

Kendisinden ayrılmak isteyen Hamide ile annesini yaraladı, engelli kardeşini öldürdü

Kan donduran olay, Saçaklı Mahallesi’nde meydana geldi. Suriye uyruklu Hamide Şeyh Müslim, eşinden ayrıldıktan sonra 1 yıl önce Ümit Dur ile dini nikahlı olarak birlikte yaşamaya başladı. Hamide Şeyh Müslim, Ümit Dur’un uyuşturucu ve alkol kullanımından dolayı şiddete maruz kaldığı gerekçesiyle ayrılıp annesinin evine döndü. Ayrılığın ardından, geçen hafta cuma günü, ailenin evine giden Ümit Dur, yanındaki pompalı tüfekle rastgele ateş açıp kaçtı. Tüfekten çıkan saçmalar, Hamide Şeyh Müslim ile annesi Zehra Faraç ve yürüme engelli kardeşi Cemil Şeyh Müslim’e isabet etti. Yaralılar, silah sesini duyan komşuların çağırdığı sağlık ekipleri tarafından Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralılardan Cemil Şeyh Müslim, hastanede hayatını kaybetti.

Kendisinden ayrılmak isteyen Hamide ile annesini yaraladı, engelli kardeşini öldürdü

Polis ekipleri, olayın ardından Ümit Dur’u yakalayarak gözaltına alındı. Emniyetteki sorgulamasının ardından adliyeye sevk edilen Ümit Dur, çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kendisinden ayrılmak isteyen Hamide ile annesini yaraladı, engelli kardeşini öldürdü

Yaralılar Hamide Şeyh Müslim ile Zehra Faraç’ın Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesindeki tedavisi sürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz