Gaziantep’te hediye ürün ve indirim izdihamı

0
276

Gaziantep’te açılışa özel çekiliş ile bedava ürün dağıtacağı ve fiyatlarda da indirim yapacağını duyuran mağazanın önüne gelen binlerce kişi uzun kuyruklar oluşturdu.
Fıstıklık Mahallesi’nde bir firma, beyaz eşya ve mobilya mağazası açılışına özel çekiliş ile bedava ürün dağıtıp, indirim yapacağını duyurdu. Günler öncesinden haberi alan vatandaşlar, sabah saatlerinden itibaren mağaza önünde sıraya girip çekiliş için kayıt yaptırdı. Mağazanın açılmasıyla kapının önünde kuyruk oluşturanlar mağaza içerisinde yoğunluk oluşturdu. Bedava ürün alabilmek için çekilişe giren vatandaşlar ise sonuçlar açıklanana kadar saatlerce heyecanla bekledi.
‘1 MİLYON LİRAYA YAKIN DEĞERDE HEDİYELER VERDİK’
Mağaza sahibi İslam Özaltın, kura ve yaptığı toplam indirimler ile 1 milyon TL’ye yakın maliyet olduğunu ifade etti. Vatandaşların yoğun aldığını ve açılış günü izdiham yaşandığını söyleyen Özaltın, kuraya katılmak için alışveriş yapma şartının olmadığını ve mağazayı ziyaret eden herkesin günler öncesinden gelip kuraya katıldığını söyledi.
Özaltın, “Açılışımıza vatandaşlarımız çok büyük ilgi gösterdi ve izdiham yaşandı. Bunun sebebi de 1 milyon TL değerinde hediye ürün ve indirimli ürün dağıttık. Hediye olarak buzdolapları, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, led ekran televizyonlar, ankestre takımları, et kıyma makineleri gibi akla gelebilecek her alanda elektronik eşyayı ve bunun yanında köşe takımları, kanepeler gibi bir eve gerekli olan her şeyi kurayla hediye ettik. Kurayı vatandaşlarımızın gözü önünde çekiyoruz talihli isimler kimse hediyelerimizi anında veriyoruz. Çekilişte ücretsiz vermiş olduğumuz ürünler bir TIR dolusu. Geçtiğimiz bu zor günlerde vatandaşımıza bir destek olsun istedik” dedi.
Öte yandan mağaza önünde kurulan sahnede bir kova içerisine doldurulan isimler tek tek çekilerek, ismi çıkan kişilere hediyeleri verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz