Gaziantep’e bir kez daha şehit ateşi düştü

0
63

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit harekatı bölgesinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından açılan taciz ateşi sonucunda, P. Tğm. Fatih Uğur Altınbaş, İs. Uzm. Çvş. Kemal Özek, P. Uzm. Onb. Uğur Özdemir ve P. Söz. Er Mahmut Üçdağ’ın şehit oldu, 1 asker de yaralandı.
Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Irak’ın kuzeyinde sürdürdüğü Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde PKK’lı teröristlerin açtığı taciz ateşi sonucu şehit olan askerlerden Piyade Uzman Onbaşı 30 yaşındaki Uğur Özdemir’in acı haberi, yetkililer tarafından Gaziantep’te yaşayan ailesine verildi.
Piyade Uzman Onbaşı Uğur Özdemir’in şehadet haberi, Gaziantep’in merkez Şehitkamil ilçesi Gaziler Mahallesi’nde oturan ailesine askeri yetkililer ve tarafından verildi. Şehidin babası Bayram Özdemir ile annesi Fatma Özdemir, oğullarının şehadet haberiyle gözyaşlarına boğuldu. Şehidin evine ve sokağa Türk bayrakları asıldı.
Acı haberin ardından şehidin yakınları ve komşuları taziye için şehit evine gelmeye başladı.
Bekar olan şehit Uğur Özdemir’in yarın Gaziantep’te düzenlenecek resmi törenin ardından son yolculuğuna uğurlanması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz