Gaziantep Polisgücü hokeyde çifte şampiyonluk peşinde

0
62

Kadınlar ve Erkekler Salon Hokeyi Süper Ligi 1. ve 2. etap maçlarını lider tamamlayan Gaziantep Polisgücü, play-off’u da geçip yeniden şampiyon olmak istiyor.
Gaziantep Polisgücü Spor Erkek Hokey Takımı ve Kadın Hokey Takımı, Amasya’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası öncesi Gaziantep İl Emniyet Müdürü Celal Özcan’ın da katıldığı yemekte bir araya geldi.
Hokey alanındaki başarıları ile Gaziantep’in gururu olan Gaziantep Polisgücü Spor Kadın Hokey Takımı ve Erkek Hokey Takımı, 7-8 Ocak tarihlerinde Amasya’da gerçekleştirilecek olan Türkiye Şampiyonasına katılmak üzere Amasya’ya gitti. Türkiye Hokey Federasyonu 2023-2024 Sezonu Erkekler ve Kadınlar Salon Süper Lig 2. Etap karşılaşmalarını lider tamamlayan Gaziantep Polisgücü Spor’un takımları Amasya’ya hareket etmeden önce Gaziantep İl Emniyet Müdürü Celal Özcan’ın da katıldığı yemekte bir araya gelerek, moral ve motivasyon depoladı.
Gaziantep İl Emniyet Müdürü Celal Özcan, gecede Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü yetkililerinden şampiyona hakkında bilgi aldıktan sonra, kadın ve erkek hokey takımlarının sporcuları ile bol bol sohbet etti ve başarılar diledi. Polisgücü Spor’un gerek kadın, gerekse de erkek takım oyuncuları Amasya’da gerçekleştirilecek olan şampiyonadan şampiyon olarak Gaziantep’e dönme sözü verdi.
Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan da, Amasya’da gerçekleştirilecek şampiyona öncesi yaptığı değerlendirmede, “Amasya’da şampiyon olarak, kupayı Gaziantep’e getirmek istiyoruz” dedi. Emniyet Müdürü Celal Özcan’a, teşekkür eden Başkan Mehmet Kaplan, şampiyona öncesi sporcularımız moral ve motivasyon kazanarak Amasya’ya hareket etti. Şampiyona kapsamında gerçekleştirilecek olan müsabakalardan galip ayrılarak Gazi şehrimize bir kupa daha kazandırmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz