AK Parti Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için pandemi sürecinde özveriyle çalışan tüm esnaflara teşekkür ederek, “Esnafımızla gurur duyuyoruz.” dedi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, Gaziantep Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Vakkas Katırlı, Gaziantep Oto Makine ve Sanatkarları Odası Başkanı Mustafa Kemal Güneş ve Gaziantep Berberler Odası Başkanı Hacı Darıcı’yı TBMM’nin kapalı olduğu bu dönemde ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundu.

Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak esnaf

Dr. Derya Bakbak bu ziyaretlerde yaptığı açıklamada esnafın pandemi sürecinde çok önemli bir sorumluluğu başarıyla üstlendiğini kaydederek;

“Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için özveriyle çalışan tüm esnafımıza teşekkür ediyoruz. Esnafımızla gurur duyuyoruz. Zorlukları beraber aşacağız.” ifadelerini kullandı.

Esnafın taleplerini aldıklarını ve ilgili Bakanlıklara ileteceklerini kaydeden Bakbak, aşılama çalışmalarının ardından normalleşmeye geçileceğini ümit ettiğini dile getirdi.

Vakkas Katırlı, Mustafa Kemal Güneş ve Hacı Darıcı da Derya Bakbak’ı ağırlamaktan duyduğu mutluluğu dile getirirlerken, nazik ziyareti dolayısı ile teşekkürlerini bildirdiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here