Gaziantep Medical Point Hastanesi’nde EAHAD Akredite Hemofili Merkezi açıldı

0
50

Gaziantep Medical Point Hastanesi sağlık sektöründe önemli bir adım daha atarak, Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayrullah Kubba önderliğinde EAHAD Akrediteli Hemofili Merkezi’ni açtı.
Prof. Dr. Ekrem Ünal liderliğindeki Türkiye’de ender bulunan EAHAD akreditasyonuna sahip Hemofili Merkezi Gaziantep Medical Point Hastanesi’nde hizmete girdi. Modern tıbbi donanımla hastalara umut dolu bir gelecek sunan merkez, en yüksek kalitede klinik bakımı ve güncel tedavi uygulamaları ile hizmet verecek.
Gaziantep Medical Point Hastanesi EAHAD (Avrupa) Akredite Hemofili Merkezi’nde; Erişkin ve Çocuk Hematologlar, Dahiliye Uzmanları, Çocuk Doktorları, Hemofili Hemşireleri, Fizyoterapistler, Laboratuvar Bilimcileri ve Hemofili alanında dünya çapında ünlü araştırmacılar yer alıyor.
Prof. Dr. Ekrem Ünal, merkezin açılışıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Hemofili hastalarının yaşam kalitesini artırmak, erken tanı ve etkin tedavi imkanları sağlamak için büyük bir çaba harcadık. EAHAD akreditasyonuyla donatılmış merkezimizde, alanında uzman hekimler ve modern tıbbın en son teknolojisiyle hastalarımıza hizmet vereceğiz” dedi.
Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayrullah Kubba ise, “Hastanemiz, multidisipliner anlayış sistemiyle insanların yaşam kalitesini iyileştirmek ve sağlıkta üstün tedavi için çalışıyor” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz