Gaziantep FK’da istifa depremi sürüyor! İstifalar peş peşe geliyor

0
379

Süper Lig’de bu sezon oldukça kötü performans sergileyen Gaziantep FK’da gelecek sezon için Teknik Direktör Erol Bulut ile yola devam kararının alınması ve yeni futbol yasasının çıkmasının ardından yönetimden 3 ismin ve Kulüp CEO’sunun da istifa etmesi camiayı sarstı.
Kırmızı-siyahlı takımda Teknik Direktör Erol Bulut ile yeniden yola devam kararı alınmasından Gaziantep FK’da Genel Sekreterlik görevini yürüten Erhan Özmen ve Başkan Yardımcısı Fikret Kileci’nin istifaları yeni istifaları da peşinden getirdi.
İSTİFALARIN ÖNÜ ALINAMIYOR
Özmen ve Kileci’den sonra, Stadyum Koordinatörü Fevzi Değirmenci, Sosyal İşlerden Sorumlu Yönetici Mehmet Yeşilmen ve Alt Yapı Koordinatörü Yardımcısı Mehmet Şefik Özdinç’in de istifa ettikleri öğrenildi.
GAZİANTEP FK CEO’SU DA İSTİFA ETTİ
Gaziantep Futbol Kulübü’nde 6 ay önce CEO olarak göreve başlayan Erhan Yüksek de görevden ayrıldığını açıkladı.
Erhan Yüksek sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada: “Aralık 2021 tarihinde başladığım ve sezon sonuna kadar anlaştığım Gaziantep FK’daki CEO’luk görevimden, sözleşmemin bitmesine kısa bir zaman kalsa da, bugün itibarı ile kendi rızam ile ayrılıyorum. Bu süre zarfında bana gösterilen teveccüh ve destek için başta Sn. Başkanımız Cevdet Akınal olmak üzere tüm Yönetim Kurulu üyelerine teşekkürü borç bilirim. Yeni sezonda kulübümüze en içten dileklerimle başarılar diliyorum. Saygılarımla” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz