GAÜN takımları Ünilig Kros Şampiyonasına damga vurdu

0
141

Üniversitelerarası Ünilig Kros Şampiyonasına Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) takımları elde ettikleri başarılarla damga vurdu.
Hatay’da düzenlenen Üniversitelerarası Ünilig Kros Şampiyonasında GAÜN Karma Takımı 1’inci, Kadın Takımı 2’nci, Erkek Takımı 3’üncü oldu. Ferdi sıralamada ise erkeklerde Mustafa Bakır 1’inci, kadınlarda da Hatice Kılıç 2’nci oldu.

GAÜN Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Özdal konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Öncelikle Üniversitemiz karma, kadın ve erkek kros takımlarının başarısında büyük emeği olan antrenörleri Öğr. Gör. Selahattin Koç hocamızın emeklerine minnettarız. Bu başarıda en önemli paydaya sahip olan öğrencilerimiz Mustafa Bakır, Hatice Kılıç, Neslihan Toktaş, Cuma Demir, Züleyha Laftan, Ömer Faruk Esen, Ebrar Nisa Özmermer, Büşra Akay, Sıdıka Karaoğlan, Ertuğrul Könez, Furkan Çapar, Mehmet Uçar ve Berat Yaşamalı’yı tebrik ediyorum. Öğrenciliklerindeki başarıyı sahalara yansıtıp muhteşem başarıları ile akranlarına örnek oluyorlar.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz