GAÜN öğrenci toplulukları stant açtı

0
79

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı Kültür Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren öğrenci toplulukları, GAÜN Merkezi Yemekhanesi önünde açtıkları stantlarda, topluluklarını tanıtarak yeni üye kayıtlarını gerçekleştirmeye başladı.

İki gün sürecek olan öğrenci toplulukları tanıtım günlerine katılan GAÜN Genel Sekreteri Dr. Musa Budak, öğrenci toplulukların yer aldığı stantları gezerek öğrencilerle sohbet etti. Dr. Musa Budak, öğrenci toplulukları hakkında bilgi vererek, geçen sene yaklaşık 15 bin öğrencinin topluluklara üye olduğunu bu seneki hedeflerinin ise 20 bin öğrenci olduğunu söyledi.
Dr. Musa Budak, konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı: “Gaziantep Üniversitesi olarak öğrencilerin sadece akademik gelişimi için değil sosyalleşmeleri ve kendilerini hayatın her alanına hazırlamaları için çok farklı kulüp etkinliklerimiz var. Öğrencileri kendi ilgi duydukları ve kendilerini geliştirmek istedikleri alanlarda yüze yakın kulüple bir araya getiriyoruz. Öğrencileri bu kulüplerle proje yapmaya ve birlikle çalışmaya teşvik ediyoruz. Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığımız özverili bir şekilde kulüpler için ellerinden geleni yapıyorlar. Buradaki öğrenciler sadece üniversitede değil şehrimizde, ülke genelinde hatta uluslararası arenada birçok başarıyı elde ediyor. Tüm öğrencileri bu kulüplerin bir parçası olmaya davet ediyoruz, onlarla gururlanıyoruz.”
Tanıtım günleri etkinliği, GAÜN Merkezi Yemekhanesi önünde 20 Ekim 2023 tarihine kadar sürecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz