GABDER’de Alpay dönemi başladı

Gaziantep Akaryakıt Bayileri Derneği (GABDER) Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Tek liste halinde gidilen kongrede, 3 dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Ali Özcan Akcan görevi Necmi Alpay’a devretti.

Grand Otel’te gerçekleştirilen ve üyelerin yoğun ilgi gösterdiği kongrenin Divan Başkanlığını Mehmet Durdu Yetkinşekerci yaptı. Tek Liste halinde gidilen kongrede, Necmi Alpay GABDER’in 2 yıllığına yeni Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.

Kongrenin açılış konuşmasını yapan önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı Ali Özcan Akcan, derneğin faaliyetleri hakkında üyelere bilgiler verdi. Akcan, görevde bulunduğu süre içerisinde sektörün gelişimi için önemli çalışmalara imza attıklarını belirterek, “Başkanlığım süresince yönetim kurulu üyelerimiz ve dernek üyelerimizle uyum içerisinde çalıştık. Sektörümüzün gelişimi için elimizden gelen çabayı gösterdik. Sektörümüzü Gaziantep’te iyi bir noktaya getirdiğimizi düşünüyorum. Yeni dönemde görev yapacak olan Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Necmi Alpay ve yönetim kurulu üyelerine şimdiden başarılar diliyorum. Bugün görevi devrediyorum ancak yine sektörümüze hizmet vermeye devam edeceğim. Yeni yönetim kurulumuzla koordineli bir şekilde çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

GABDER Onursal Başkanı Mehmet Durdu Yetkinşekerci de konuşmasında birlik ve beraberliğe vurgu yaparak, “Derneğimizi 1994 yılında kurduk. Ancak bizlerin sektördeki yolculuğu 1985 yılında başladı. GABDER sayesinde sektördeki birlik ve beraberliği sağlayarak tek ses, tek yumruk olduk. Bugüne kadar görev yapan başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz derneğimizle birlikte sektörümüzü yukarılara taşımanın gayreti içerisinde olduk. Bundan sonra da bu anlayışla yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

Kongrede Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Necmi Alpay ise sektörün duayeni olan 3 isimden sonra kendisinin başkan olarak görev yapacak olmasının heyecanı ve onurunu yaşadığını belirterek, “Zor bir görev dönemi bizleri bekliyor. Derneğimizin kuruluşundan bu yana sektörümüzün duayeni 3 önemli isim Sayın Mustafa Koçer, Sayın Mehmet Durdu Yetkinşekerci ve Sayın Ali Özcan Akcan başkanlık yaptılar ve başarılı çalışmalarıyla üyelerin takdirini topladılar. Bizler de yeni dönemde bugüne kadar yapılanların üzerine koyarak yolumuza devam etmeyi arzuluyoruz. Yeni dönemde yönetim kurulumuza yeni isimler kattık. Hep birlikte sektörümüzü daha ilerilere taşımak için çalışacağız. Derneğimiz kent merkezinde kurulu olduğu için şuana kadar daha çok merkezdeki akaryakıt istasyonlarıyla etkileşimde bulunuldu. Yeni dönemde kent genelindeki tüm akaryakıt bayilerimizle irtibata geçerek ailemizi daha da büyütmek istiyoruz. Sayın Ali Özcan Akcan ve yönetim kurulu üyelerinden devraldığımız bayrağı yeni yönetim kurulumuzla birlikte daha yukarılara taşımak için gayret sarf edeceğiz” şeklinde konuştu.

Açılış konuşmalarının ardından yapılan oylamada 2 yıl görev yapacak olan yeni Başkan ve Yönetim Kurulu ile Denetim Kurulu Üyeleri belirlendi.

GABDER’in yeni Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu.

-Necmi Alpay (Başkan)
-Veli Kadooğlu (Başkan Yrd.)
-İbrahim Yetkinşekerci (Başkan Yrd.)
-Mehmet Ergün Demir (Genel Sek.)
-Feridun Akcan
-Zafer Karagülle
-İbrahim Güngör
-İrfan Karakuzulu
-Şerif Dalgıç

Denetim Kurulu Üyeleri ise şu isimlerden oluştu.

-Mustafa Koçer
-Mehmet Durdu Yetkinşekerci
-Ali Özcan Akcan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz