Fatma Şahin’e coşkulu karşılama

0
95

AK Parti’den Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı için 3’üncü kez aday gösterilen Fatma Şahin, Ankara’dan kente dönüşünde partililer tarafından sevgi gösterileriyle karşılandı. Partililere seslenen Şahin, “Gaziantep için daha çok gidecek yolumuz var” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ankara’da Congresium’da gerçekleştirilen “AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı”nda, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na 3’üncü kez aday gösterilen mevcut belediye başkanı Fatma Şahin, kente dönüşünde havalimanında partililer tarafından meşaleler ve tezahüratlar eşliğinde, sevgi gösterileriyle karşılandı. Karşılamaya AK Parti Gaziantep milletvekilleri Mesut Bozatlı, Derya Bakbak, Bünyamin Bozgeyik, İl Başkanı Murat Çetin, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Kendisini karşılayanlar tarafından verilen güvercinleri öperek gökyüzüne bırakan Şahin, uzun süre söylenen şarkılara eşlik etti.
Havalimanında toplanan kalabalığa seslenen Şahin, yeni dönemde hizmet etme yolunda daha da çok çalışacaklarını belirterek,
“Asrın felaketiyle karşılaştık ama ‘soğuk ve ayaz’ demeden asrın dayanışmasını gösterdik, ‘Yıkılmadık ve ayaktayız’ dedik. Hep birlikte iyileştik. Rabb’ime hamt ediyorum. Siz benim yol arkadaşımsınız. Allah sizden razı olsun. AK Parti, şehrin derdiyle dertlenendir. AK Parti, milletin davasını sahiplenendir. Yerel seçimlere hazırız ve kararlıyız. Seçimlere, bacılarımızla, annelerimizle ve bütün ilçelerimizle hazırız. Bütün aile fertlerimizle seçime hazırız. Sandıktaki her oyu kendimize namus gördük. Bu her oy için AK Parti, gece gündüz demeden bütün kadrolarıyla büyük bir dayanışmayla sahada oldu. Gaziantep için daha çok gidecek yolumuz var. Bu kent için aşkımız var, sevdamız var. Bir anne gözüyle bakıyoruz. 2 milyona anne gözüyle bakıyoruz. ‘Eğitim, bilim, tarım, turizm ve sanayi şehri Gaziantep’ dedik ve her zaman bu yolda ilerledik” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz