Fatma Şahin, “Verdiğimiz sözleri tutacağız”

0
64

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na büyük oy kaybına rağmen tekrar seçilen AK Parti’li Fatma Şahin’i yeni döneminin ilk iş gününde kurum çalışanları kapıda karşıladı. Şahin, Büyükşehir Belediyesi olarak verilen sözleri bir bir yerine getireceğiz” dedi.

Gaziantep’te 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucunda Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na tekrar seçilen Fatma Şahin’e kurum personelleri sürpriz yaptı. Belediye Binası önünde Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i karşılayan personel, dakikalarca alkışladı.

ŞAHİN: BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OLARAK BEYANNAMEMİZDE VERİLEN SÖZLERİ BİR BİR YERİNE GETİRECEĞİZ
Tebrikleri kabul eden Başkan Fatma Şahin, karşılama sonrası çalışanlara yaptığı konuşmasında destekleri için gönülden teşekkür ettiğini, kazananın “Gaziantep Modeli” olduğunu vurgulayarak şunları söyledi:
“Birlikte rahmet var, birlikten kuvvet doğar modeli kazandı. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ailesi olarak 2 milyonun gönlüne, kalbine girdik. Kazanan demokrasimiz oldu, milli irade oldu. Biz yola çıkarken ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ dedik, ‘Ak eller ak iller’ dedik ve 18’inci kez milletin terazisine çıktık. Hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız. Yeni bir ‘Bismillah’ diyoruz. 18’inci kez milletin terazisinde başarıyla çıkmanın onur ve şerefini yaşıyoruz. Ayrıca büyük bir sorumluluğumuz var. Beyannameyi zaten hazırlamıştık şimdi bu beyanname ile halkımıza verdiğimiz sözümüz var. Büyükşehir Belediyesi olarak verilen sözleri bir bir yerine getireceğiz. Birlikte başarmaya devam edeceğiz. Rabbime hamd ediyorum. Sizin gibi yol arkadaşları olduğu için teşekkür ediyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz