Fadıloğlu: “Yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefliyoruz”

0
80

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkanı ve Adayı Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep’te faaliyet gösteren sivil topluk kuruluşu temsilcileriyle buluştu. Fadıloğlu, sivil topluk kuruluşu temsilcilerine, ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili sunum eşliğinde bilgilendirmede bulundu.

Dülük Göl Kafe’de düzenlenen toplantıya; Cumhur İttifakı Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcıları Murat Özgüler ve Fatih Ermeydan ve Gaziantep’te faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldılar.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, sivil topluk kuruluşu üyelerine sunum eşliğinde yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında sunum yaptı. Fadıloğlu, Şehitkamil’de her yaş grubundan vatandaşa hitap eden projeleri hayata geçirdiklerinin altını çizerek, ilçedeki yaşam kalitesini her geçen gün daha yukarıya çıkarmayı hedeflediklerini söyledi. Sunumun ardından, soru cevap bölümüne geçildi. Fadıloğlu; talepleri dinledi, çeşitli konularda istişarelerde bulundu ve kendisine yöneltilen tüm soruları cevapladı.
GÖRDÜM VE HAYRAN KALDIM
Şehitkamil Belediyesi tarafından yapılan hizmetlerin takdire şayan olduğunu bir sivil toplum kuruluşu temsilcisi, “Sayın Başkanım, öncelikle Anneler Parkı’nın yanına yapmış olduğunuz D.T. Şehitkamil Sahnesi için çok teşekkür ediyorum. Bizzat kendim gördüm ve hayran kaldım. Eğitim adına yapmış olduğunuz tüm hizmetlerden dolayı gerçekten çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz