Fadıloğlu seçim çalışmalarında tempo yükseltti

0
61

Şehitkamil Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın adayı Rıdvan Fadıloğlu, ilçenin farklı noktalarına yönelik ziyaretlerini aralıksız devam ettiriyor. Başkan Fadıloğlu, her ziyaret ettiği noktada talep ve sorunları birebir vatandaştan dinliyor.

Her gün ilçenin farklı bir noktasında ziyaretler gerçekleştiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, sabah saatlerinde Kayaönü Mahallesi esnafı ve Çiçek Taksi Durağı şoförlerini ziyaret etti. Başkan Rıdvan Fadıloğlu daha sonra İnayet Topçuoğlu Hastanesi’ni, Tabipler Odası’nı ve Kızkapanlar Derneği’ni ziyaret etti.
Ziyaretlere; AK Parti Gaziantep Milletvekili Mesut Bozatlı, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcıları Murat Özgüler, Serkan Özatıcı, Mehmet Ali Korkmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç, AK Parti Şehitkamil İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yakup Beşe de katılım sağladı.
Koyu sohbetlerin yapıldığı ziyaretlerde Başkan Fadıloğlu, karşılaştığı vatandaşlarla da selamlaştı. Başkan Fadıloğlu, hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen her kişiyle fotoğraf çektirdi.
Ziyaretleri esnasında gördüğü ilgi karşısında duyduğu memnuniyeti ifade eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, daha yaşanabilir bir Şehitkamil için çalışmalarını, kararlılıkla sürdüreceklerini kaydetti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz