Fadıloğlu: “Milletimizin hizmetkârı olmaya devam edeceğiz”

0
111

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, “Halkımıza, hizmetkâr olduğumuzu söyleyerek yola çıktık. Bugüne kadar halkımızın emanetlerine en iyi şekilde sahip çıktık, bundan sonraki süreçte de sahip çıkmaya devam edeceğiz. Tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte milletimizin hizmetkârı olmaya devam edeceğiz” dedi.

Güne, Bedri İncetahtacı Aile Merkezi’nde eğitim gören kursiyerleri ziyaret ederek başlayan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, daha sonra Gaziantep Ayakkabı Sanayicileri ve İhracatçılar Derneğini ziyaret etti. Ziyaretlerine Hürriyet Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek devam eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, sonrasında Ballı Taksi Durağı şoförleriyle buluştu. Başkan Fadıloğlu, günü Fatih Özufacık’ı evinde ziyaret ederek noktaladı.
Ziyaret ettiği adreslerde kendi döneminde yapılan hizmetlerle ilgili bilgilendirmede bulunan Başkan Fadıloğlu, 31 Mart gününün önemi anlatıyor. Son 23 yılda elde edilen kazanımların göz ardı edilmemesi gerektiğini dile getiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; milletin hizmetkarı olmaya devam edeceklerini söyledi.
HEMŞEHRİLERİMİZİN HİÇBİR TEREDDÜTTÜ OLMASIN
Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da milletin emanetine en iyi şekilde sahip çıkmak adına ellerinden gelen gayreti göstereceklerini dile getiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, şöyle konuştu:
“Ben, öncelikle tüm hemşehrilerime, bugüne kadar vermiş oldukları destek için gönülden teşekkür ediyorum. Halkımıza, hizmetkâr olduğumuzu söyleyerek yola çıktık. Halkımız da bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Gaziantep, her şeyin en iyisine layık. Şehitkamil, her şeyin en iyisine layık. 31 Mart günü sadece belediye başkanları, meclis üyeleri, muhtarların seçim günü olmayacak. Halkımız çok kritik bir tercihte bulunacaktır. Halkımız, son 23 yıldır devam eden istikrar ve büyümeyi desteklemekten yana tavır koyarsa inanıyorum ki çok güzel günleri hep birlikte yaşayacağız. Halkımızdan çok güçlü bir destek bekliyoruz. Bizler de tekrar seçildikten sonra milletimize hizmet noktasında hız kesmeden yolumuza devam edeceğiz. Önceki dönemlerimizde olduğu gibi yeni dönemde de insan merkezli hizmetler temel ilkemizi oluşturacak. İnşallah taahhüt ettiğimiz tüm hizmetleri harfiyen yerine getireceğiz. Bu konuda hemşehrilerimizin hiçbir tereddüttü olmasın. Bugüne kadar halkımızın emanetlerine en iyi şekilde sahip çıktık, bundan sonraki süreçte de sahip çıkmaya devam edeceğiz. Tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte milletimizin hizmetkârı olmaya devam edeceğiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz